Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

umowa szkoleniowa w przypadku egzaminu

umowa szkoleniowa szkolenie egzamin zwrot koszt refundacja

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 14:19

Czy w przypadku, gdy pracodawca opłaca swojemu pracownikowi tylko egzamin podnoszący kwalifikacje (egzamin nie jest poprzedzony żadnym kursem czy szkoleniem, pracownik musi sam się do niego przygotować w swoim wolnym czasie, nie jest  wymagany, można powiedzieć, że powoduje tylko wzrost prestiżu pracownika, a przez to też firmy) możemy mówić o ewentualnej umowie szkoleniowej która zobowiązywałaby pracownika do przepracowania określonego czasu lub zwrotu  zainwestowanej przez pracodawcę kwoty?

Czy jeżeli odpowiedź brzmi tak, to prawidłowe będą zapisy (mówiąc ogólnie) że gdyby pracownik rozwiązał umowę zobowiązany jest do zwrotu kwoty proporcjonalnie do czasu od egzaminu/ zdania egzaminu do końca okresu, na jaki ta umowa została zawarta ?
 #2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:55

Jeżeli chcecie zawrzeć umowę szkoleniową, a przygotowuje się eksternistycznie do egzaminu, to powinien mieć jeszcze urlop szkoleniowy 6 dni.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: umowa szkoleniowa, szkolenie, egzamin, zwrot, koszt, refundacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy