Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zabieg botoksu na czoło w Katowicach

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:13

Od pewnego czasu widzę nieestetyczne bruzdy na moim czole.... Zastanawiałam sie nad zabiegiem botoksu. Może doradzicie gdzie się zapisać? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 489 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 10:54

Polecam zapisanie się do tej kliniki

https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Robią tam piękne,  delikatne usta oraz świetny lifting botoxem.  Bardzo zależało mi na naturalnym efekcie i właśnie to dostałam! Jestem 2 miesiące po zabiegu botoksu.....  i jestem zachwycona. Pan doktor, ktory wykonywał zabieg uśmiechnięty od ucha do ucha, aż miło się przychodzi do takiego gabinetu.  Świetna atmosfera oraz naprawdę mozna sie na miejscu zrelaksować. pomimo wykonywania dość nieprzyjemnego zabiegu.

Osobiście jestem zadowolona. 

#3 Guest_kawasa1

Guest_kawasa1
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:21

Słyszałam o sporych zniżkach na botoks w Magicznej Klinice, może zobaczyć na ich stronie czy dotyczy to Twojego gabinetu, bo maja kilka lokalizacji. Jakość usług potwierdzają same klientki, doświadczeni lekarze, stale doskonalący swoje umiejętności, oryginalne materiały i efekty po zabiegu zachęcają. Poszukaj o nich w sieci.

#4 Guest_kasandra554

Guest_kasandra554
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 18:42

kawasa, popieram. W Magicznej Klinice mają bardzo dobrych specjalistów do których warto się wybrać. Na stronie jest cennik, każdy zabieg poprzedzony jest gruntowną konsultacją na których można zapytać i rozwiać swoje wątpliwości. Znajoma modelowała akurat u nich usta i była bardzo zadowolona - naturalny efekt czyli to o co jej chodziło. Warto śledzić na bieżąco ich ceny bo często można trafić na różnego rodzaju promocje.

#5 Guest_mekkintosz

Guest_mekkintosz
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:46

O jakich mówicie lekarzach? Możecie kogoś konkretnego polecić, czy wszystko jedno do kogo trafimy w Magicznej Klinice? Zalezy mi na bezpieczeństwie i jakości usług. Jakich materiałów tam używają? Znajdę tego typu informacje gdzieś w sieci?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych