Skocz do zawartości

zwolnienie w ciąży

ciąża zwolnienie

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Angelika

Guest_Angelika
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 14:53

Witam mam pytanie co do wypłaty zwolnienie. Mam umowę na pełen etat na czas nie określony

W listopadzie dostałam ostatnią wypłatę  za październik 1800 zł netto tak miałam płacone dotychczas, w grudniu miałam podwyższke więc dostałam za listopad 2100zł netto  i od tamtego czasu co miesiąc dostaję 2100, w styczniu byłam na zwolnieniu 80% kilka dni więc w lutym dostałam wypłaty na konto 2039,76. Teraz ostatnie dni marca byłam na zwolnieniu w zagrożonej ciąży dokładnie od 26 marca czyli 4 dni robocze. Ile powinnam dostać wypłaty za miesiąc marzec, Czy ktoś mi pomoże ? 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:01

Sama sobie policz

#3 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:04

Nie wiem po co takie osoby jak Ty udzielają się na forum jak ktoś potrzebuje pomocy ?!

Sama sobie policz

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 16:47

A ty zadzwoń do firmy i się zapytaj jak wyliczyć nie potrafisz.
Jelenia z kalkulatorem szukasz?

#5 Guest_guest

Guest_guest
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 20:49

Zostawie to bez komentarza. Co za ludzie ?! Chyba po jest takie forum żeby mógł ktoś pomoc...

A ty zadzwoń do firmy i się zapytaj jak wyliczyć nie potrafisz.
Jelenia z kalkulatorem szukasz?

#6 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13466 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 01 kwiecień 2019 - 22:13

Ale nikt ci nie może pomóc, nawet gdyby bardzo chciał, bo nie podałaś kwot brutto - wszystko wylicza się z kwot brutto, a nie netto. Chyba nie sądzisz, że ktoś będzie się motał z wyliczeniami na podstawie przypuszczalnych  kwot.

A podstawę chorobowego wylicza się z wynagrodzenia z 12-tu miesięcy, a nie z bieżącego. 

A jeszcze piszesz, że w grudniu miałaś podwyżkę, więc za listopad miałaś większą wypłatę. 

Weź się trochę ogarnij. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciąża, zwolnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych