Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Ocieplenie poddasza pianą

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 14:35

Czy używaliście u siebie pianki poliuretanowej do ocieplenia? Jak wrażenia i czy się sprawdziło? Niby wiem, już prawie podjąłem decyzję, ale jeszcze przyda się dodatkowa rozmowa.

#2 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 19:07

Tak, mam u siebie ocieplenie pianką pur otwartokomórkową, jest doskonała do poddaszy, stropów drewnianych i stalowych. Mąż się uparł na tę technologię, ale nie żałuję, jesteśmy zadowoleni

#3 Jasiek77

Jasiek77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 08:49

To co piszą o piance QuadFoam 500 https://doskonalaizolacja.pl/#about-us to się sprawdza w rzeczywistości. Bardzo mi się podoba izolacja amerykańską pianką, bo pomieszczenia się nie nagrzewają nadmiernie, jest znacznie lepszy komfort oddychania, co zauważyła cała moja rodzina, nawet osoby, które tylko od czasu się zjawiają. Zimą ciepło również i właściwości zachowane. Całe szczęście, że na wełnę izolacyjną nie postawiłem, bo na pewno bym żałował. Ogólnie Doskonała Izolacja ma ten komponent, a są też w stanie na życzenie polecić odpowiedniego wykonawcę.

#4 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 20 czerwiec 2020 - 17:05

Jest wiele sposobów na ocieplenie skuteczne swojego domu. Jedne rozwiązania są tańsze, inne droższe.  Najlepiej zgłosić się do firmy  https://piana-ociepl...ielkopolska.pl/  , która zna się najlepiej na poszczególnych rodzajach ocieplenia. Oni będą wiedzieć jakie rozwiązanie wam zaproponować, które najlepiej się sprawdzi u was...

#5 Korba

Korba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 sierpień 2020 - 10:18

To zależy czy używasz tego poddasza. Ja nie używam. Mam duży dom i poddasze od zawsze stoi puste. Położyłem na podłodze styropian frezowany o grubości 20cm. Rozwiązanie tanie i szybkie - kilka godzin i 120m2 ułożone.  

#6 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 07:48

Czy używaliście u siebie pianki poliuretanowej do ocieplenia? Jak wrażenia i czy się sprawdziło? Niby wiem, już prawie podjąłem decyzję, ale jeszcze przyda się dodatkowa rozmowa.

Nie ma się co zastanawiać, piana to najlepszy sposób izolacji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych