Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deweloper

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 12:10

Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?

#2 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 14:06

A sprawdzałeś osiedle które atal buduje w Trójmieście, ceny ma z tego co wiem dość przystępne i niezłe lokalizacje, można od nich kupić nawet mieszkanie z widokiem na morze

#3 Steeevee77

Steeevee77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:25

W większych miastach raczej nie powinno być problemu z mieszkaniami od deweloperów. Tych powinno być sporo, jednak jeszcze więcej zainteresowanych :D Ja jak szukałam dla siebie mieszkania to bardzo pomógł mi portal https://obido.pl/ Są tu oferty prosto od deweloperów z takich miast jak Kraków, Warszawa, Wrocław. Szuka się tu wygodnie, uwzględniając wiele kryteriów, więc oglądacie tylko konkrety, które będą was interesować.

#4 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 08:32

A co sądzicie o kupnie mieszkania w Poznaniu? Ja niedawno znalazłem ofertę firmy https://red-co.net który właśnie w Poznaniu sprzedaje aktualnie bardzo fajne i eleganckie mieszkania w świetnej lokalizacji. Myślicie, że to dobry pomysł na zakup własnego mieszkania 

#5 Dresima

Dresima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:04

Bardzo dobrze się składa, że wymieniacie się informacjami w tym temacie.

#6 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:36

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z deweloperem APM Development w Warszawie. Kupowaliśmy od nich mieszkanie, bardzo fajnie się nam w nim mieszkało. Co prawda obecnie już w nim nie mieszkamy, ale wspomnienia mamy super :) Firma solidna, przede wszystkim wiarygodna i z doświadczeniem wieloletnim, a w tej branży to bardzo ważne. Obecnie rozważamy zakup lokalu usługowego w jednej z ich inwestycji - jako inwestycję. Badamy teren w zasadzie póki co :) Firma w każdym razie naprawdę godna polecenia. 

#7 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:04

Osobiście uważam, że AMP Development  ma niezłą ofertę i mocno zastanawiam się na wyborem mieszkania u nich. Czy ktoś  może wie coś na temat https://gethome.pl/i...-wawerski-4608/ ? Bo niestety nie znajduję żadnych infomacji o cenie ;( 

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#8 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 16:59

A propo, to gdy wykonujemy remont domu albo remont mieszkania to warto pamiętać, że wszelkie wykończenia wnętrz powinny być wykonywane kompleksowo. Najlepiej, o ile istnieje taka możliwość to decydować się na to, aby np. układanie glazury czy montaż podłogi robiła ta sama ekipa która będzie wykonywać malowanie mieszkania, tynki czy gładzie. Jest to dobry pomysł który znacznie usprawni przebieg całego remontu.

#9 ravi

ravi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 15:08

Ktoś może poleci dewelopera z Warszawy, z którego jest naprawdę zadowolony? Słyszałam, że nietrudno wpakować się na minę :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy