Skocz do zawartości

Zdjęcie

Notariusz pomoże sporządzić testament

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671854 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 22:40

Sporządzenie testamentu u notariusza jest najlepszym zabezpieczeniem przed działaniami osób trzecich, planujących obalić testament. Taki testament daje nam pewność, że jest on ważny, oraz zgodny z przepisami i wolą testatora.

Powrót do artykułu: Notariusz pomoże sporządzić testament

#2 Guest_Ehh

Guest_Ehh
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 22:40

Takie ceny to ceny ZA STRONĘ a nie za cały testament! Ktoś się bardzo nie przygotował do napisania artykułu i wprowadza w błąd!!!

#3 Bartek299

Bartek299

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:32

Dlatego ja np. przeglądając ofertę http://www.notariusz-ligota.pl/ przed skorzystaniem z usług zadzwoniłem, dowiedziałem się wszelkich szczegółów przede wszystkim tych, związanych z kosztami żeby mieć wszystko czarno na bialym i pełną jasność. 

#4 Guest_falna

Guest_falna
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 17:41

A mi pomagała notariusz Cejrowska i muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem tak szybkiego rozwiązania mojej sprawy.

#5 Guest_arleta

Guest_arleta
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 17:46

Ja w tym celu miałam okazję podjąć współpracę z notariusz Cejrowską z Tczewa. rzetelna, fachowa pomoc. 

#6 Guest_johny

Guest_johny
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 12:39

Notariusze zajmują się sprawami testamentowymi na co dzień, więc nie mają z tym większych problemów. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam zgłosić się do pani notariusz Katarzyny Grzybowskiej. Zajmuje się ona wizytami w domach klientów. Wiele osób, które piszą testamenty jest w złym stanie zdrowotnym lub podeszłym wieku więc notariusz, który odwiedza klienta w domu jest bardzo ważny.

#7 Guest_alfa

Guest_alfa
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:05

Mam zapytanie? Czemu notariusz, którego spadkodawca wybrał, w celu sporządzenia testamentu, ( w pełni świadomości) zrobił zapis testamentu w/g woli spadkodawcy, zapisał co chce dac dzieciom, a notariusz zapisał to jako testament z poleceniem? Co to znaczy ?

#8 Guest_ella

Guest_ella
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 16:54

Dla mnie podobną pomoc świadczyła notariusz Cejrowska z Tczewa. Najpierw wszystko wytłumaczyła, następnie sporządziła dla mnie taki akt. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych