Skocz do zawartości

Informacja dodatkowa 2018

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Majka.

Guest_Majka.
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 16:31

Proszę o odpowiedź -

Samorządowa instytucja kultury sporządza informację dodatkową do sprawozdania za 2018 r. tylko wg załącznika zawartego w ustawie o rachunkowości - prawda?

IK nie dotyczy załącznik nr 12 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13.09.2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych (...)?

#2 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:32

Właśnie wałkuję ten temat... Wg załącznik nr 12 dotyczy tylko tzw. budżetówek.

#3 Guest_Majka.

Guest_Majka.
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 19:25

Tak właśnie mi się wydaje...

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 19:39

Proszę o odpowiedź -
Samorządowa instytucja kultury sporządza informację dodatkową do sprawozdania za 2018 r. tylko wg załącznika zawartego w ustawie o rachunkowości - prawda?
IK nie dotyczy załącznik nr 12 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13.09.2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych (...)?

Jak ktoś tak mało inteligentny może zajmować się takimi sprawami?
Jeszcze jedna co po znajomości robotę dostała, porażka!

#5 Guest_Majka.

Guest_Majka.
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:32

Jak ktoś tak mało inteligentny może zajmować się takimi sprawami?
Jeszcze jedna co po znajomości robotę dostała, porażka!

Łatwo kogoś obrażać... Może po prostu niedawno zaczęłam pracę w IK, a wiadomo, że to inna specyfika.

Pozdrawiam.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:45

Jak się coś zaczyna to podstawą jest znajomość przepisów a nie porady (często złe) forum

#7 Guest_Majka.

Guest_Majka.
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:50

Owszem, ale różne są sytuacje i czasem zdarza się, że przejmujesz nagle czyjeś obowiązki, bo nie ma innego wyjścia.

W pierwszym poście zadałam pytanie - chciałam się upewnić czy dobrze myślę.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:56

Pierdu, pierdu
Znam takie głąby

#9 Guest_dario

Guest_dario
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:30

forum jest od pomocy i rozwiązywania problemów - nie chcesz pomóc, spadaj na inną stronę - internet jest szeroki... szkoda, że tu nie ma jakiegoś moderatora, który takich "mądralińskich" by prostował! Przez takich "gości" rzadko się udzielam, rzadko pytam, bo odpowiedzi są często "nie na temat", a wręcz dołujące tego który pytał.

Wielu męczy się z informacją dodatkową - zrobiłem ją wczoraj w godzinę... na szybko, co się dało, nie wiem czy do końca dobrze, ale zrobiłem. Dołączam do bilansu, wysyłam bestią zgodnie z instrukcją i będę czekał na reakcję RIO.

#10 Guest_bb

Guest_bb
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 08:41

Popieram Darie- proszę moderatora o blokowania tej osoby która psuje to forum. Jesli nic nie zrobicie- nikt tu nie będzie zaglądał.

A tak przy okazji Gościu- może warto posłać Ci kontrole zobaczymy jaką jesteś gwiazdą??? W internecie nikt nie jest anonimowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych