Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usuwanie blizn potrądzikowych w Rzeszowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 17:22

Szukam gabinetu w którym usunę brzydkie blizny potrądzikowe w Rzeszowie. Jaki polecicie? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 13:29

Sam miałem kilka zabiegów peelingiem medycznym Właśnie na blizny i na przebarwienia. Okazało sie, ze peeling taki jest o wiele mocniejszy niż te domowe Już po pierwszym zabiegu widziałem znaczne rozjaśnienie zmian na twarzy A po kilku zabiegach praktycznie większość mniejszych blizn i przebarwień się zmniejszyła. Zostały te wieksze, ale wydaje mi sie, ze to jedynie kwestia czasu aż znikną.

Na peelingi medyczne polecam zapisać się tutaj:

https://artdermaclin...elingi-medyczne

Powinni dobrać odpowiedni do rodzaju Twojej skóry. 

#3 Marekk28

Marekk28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:55

Nie wiem jak w Rzeszowei ale Warszawie w Klinice Krajewski zajmują się profesjonalnym usuwaniem blizn i przebarwień potrądzikowych, mój znajomy korzystał i jest bardzo zadowolony z efektów leczenia :)

#4 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:01

Blizny potrądzikowe warto możliwie szybko zacząć usuwać by nie pojawily się przebarwienia, od razu jak mi sie pojawiły blizny to zaczęłam je smarować żelem https://sutricon.pl/...icon-uv-protect blizny się rozjaśniły i są prawie niewidoczne

#5 Alicjaxxx

Alicjaxxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 październik 2019 - 12:46

Ja tych blizn to się bałam, żeby mi się nie porobiły. Sama miałam brzydki trądzik, który w wieku prawie 25 lat wywoływał u mnie bardzo duże kompleksy. To co mi dopiero skutecznie pozbyć się tych brzydkich zmian to tabletki anty, belarę zaczęłam stosować. Jak ginekolog mi ją przepisywał, to pocieszył mnie, że cera powinna się poprawić i tak faktycznie było.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych