Skocz do zawartości

zdrowie a praca

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kokietka

Guest_kokietka
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 15:21

Myślę że dobrym sposobem żeby zmotywować swoich pracowników do działanie będą pakiety medyczne wiadomo w prywatnej placówce. Macie, polecacie?

#2 wacława

wacława

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 19:39

Ja osobiście nie mam, ale wiele dobrego słyszałam na ich temat. Koleżanka ma pakiet w medicover, który firma jej zapewniła i mówi że teraz ma świetny dostęp do lekarzy. Loguje się na portal pacjenta i tam wybiera datę, godzinę i specjalistę. Dzięki temu jak coś jej się przytrafi to od razu praktycznie umawia się na badania

#3 Guest_smerfetka

Guest_smerfetka
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 15:36

ja mam opiekę medyczną w prywatnej placówce i wiecie co? Jest to naprawdę super sprawa, w końcu człowiek nie musi się denerwować że ma wizytę za rok czy za kilka miesięcy. No i wszystko odbywa się profesjonalnie i jest pewność, że nasze zdrowie jest w najlepszych rękach

#4 Guest_Nufo

Guest_Nufo
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 10:14

Zdrowie jest najważniejsze, ja osobiście interesuje sie teraoiami przy użyuciu Digital Silver Pulser, jeżeli was to intersuje polecam poczytac artykuły na merlin-zdrowie.pl

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 20 maj 2019 - 12:15

Pakiety zdrowotne wiele pomagają.

#6 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 sierpień 2019 - 06:22

Czasem warto pomyśleć nad wykonaniem określonych badań, w celu sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Badań jest sporo, a jednym z przykładów jest chociażby http://www.biogeneti...-gonorrhoeae/10. Jeśli tylko podejrzewamy tego typu problem u siebie to nie warto zwlekać.

#7 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 10 październik 2019 - 16:59

wacława potwierdzam, medicover jest swietny, tez mam w nim pakiet z pracy i to mega wygoda bo sie czlowiek nie musi stresowac czy do lekarza sie dostanie szybko czy za pol roku bo terminy tutaj sa szybciutkie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy