Kategorie
Skocz do zawartości

Styl skandynawski w biurze

Gość Anka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wspólniczka wpadła na pomysł, aby biuro naszej firmy zaaranżować w stylu skandynawskim. Zgodziłam się, bo lubię ten klimat, choć miałam wątpliwości, czy znajdziemy, to, czego szukamy.

Ku mojej radości udało się! Wspólniczka trafiła na www.stronę fronty-skandynawskie.pl i w ten sposób powstała niebanalna aranżacja naszego biura.

Polska firma, rzetelna i solidna. Doradzili, zmierzyli, wykonali na wymiar. Rewelacja. Naprawdę polecam!

• 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Pewnie, że tak. Przecież biuro to wizytówka firmy i powinno wyglądać jak należy, czyli prosto ale jednocześnie elegancko. W naszym również świetnie się sprawdził, a krzesłą i sofa ze scandicsofa.pl zrobiły i robią na każdym wrażenie. Świetna jakość, wygoda i właśnie ta skromna elegancja, to chyba najbardziej się w nich wszystkim podoba.

My również wybraliśmy ten styl, coś jest w nim takiego co przyciąga i chyba masz racje, że to ta niewymuszona elegancja i naturalność. Nam jak najbardziej to odpowiada, a wczoraj udało sie nam znaleźć fajne krzesła w slf24.pl i to nawet niedrogo. Faktycznie może i my pomyślimy o jakimś kąciku wypoczynkowym, przyda się takie miejsce w biurze. Muszę zobaczyć co mają, za jednym zamachem by się wzięło.

• 5 tygodni później...

Styl skandynawski to bardzo interesująca opcja - surowy, minimalistyczny - można się lepiej skupić na pracy, bo żadne zbędne bodźce nie rozpraszają. Ale uzupełniłbym wnętrze o jakąś ciekawą fototapetę, np. z firmy kuznianaklejek.pl . Interesująca realizacja stworzy przestrzeń, w której chce się przebywać. 

• 9 miesięcy temu...

Jęli sie lubi taki to jasne, bo świetnie się sprawdza i widzę to po swoim. Fakt sporo jeszcze przed nami ale dużo już zrobiliśmy, a dziś przywiozą nam już krzesła z slf24.pl i mozna będzie normalnie wreszcie zacząc pracować. Zstanawiam się jeszcze czy kupić zrobić w biurze też taki kącik wypoczynkowy, w którym można będzie siąść z klientem czy nawet chwilę odpocząć.

Pewnie, że pasuje ten styl do biur. Prostota, elegancja i taka subtelna przytulność. Przecież biuro nie musi kojarzyć się z surowym betonem, szkłem i metalem. W naszym przypadku też sie sprawdził i już kończymy urządzanie. Zostało to i owo do kupienia i zrobienia ale normalnie już funkcjonujemy. Dostaliśmu już z superwnetrze.pl info, że dziś dojadą nam kolejne zrobione u nich zakupy w tym między innymi te automatyczne kosz na śmieci, bez których przyznaje jest jednak problem z codziennymi odpadami.

• 3 miesiące temu...

Styl skandynawski jest mega fajny. Urządziłam nim całą firmę i powierzchnie biurowe. Przede wszystkim jest tani i minimalistyczny, jasny co jest ważne dla pracowników. Dużą rolę odgrywa tutaj oświetlenie. https://ardant.pl/lampy-wiszace/Ja brałam lampy wiszące, które oświetlają każdemu jego biurko. Nie mamy ledów, a każdy ma własne źródło światła.

Klimat biura jest świetny i każdy klient, który wchodzi jest zachwycony.

Jeśli nie macie doświadczenia z aranżacjami wnętrz, to polecam projektanta. Nie są to duże koszty, a z pewnością fajnie wam odświeży miejsce pracy.

Nasze ogólne poczucie estetyki uległo niejako zmianie i dobrze, bo wnętrza zaczynają w końcu cieszyć oko. Niezależnie od tego, czy będzie to salon, czy biuro, z pewnością warto rozważyć zaaranżowanie wszystkiego w stylu skandynawskim. Kilka cennych wskazówek w tym temacie znajdziemy m.in. tutaj: https://www.babskiswiat.com.pl/co-powinno-znalezc-sie-we-wnetrzach-w-stylu-skandynawskim.html

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Też myślę, że do biura idealne, w domach, mieszkaniach nie za bardzo taki styl mi się podoba, jest to taki styl jaki można spotkać wszędzie bo jest to modne. Biuro jednak musi być praktycznie i elegancko urządzone. Można i zainteresować się firmą https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ jeżeli zabieracie się za urządzanie biura. Mają tu nie tylko świetne meble ale i takie ciekawe rozwiązania jak budki telefoniczne dla biur, kabiny hush twin, strefy relaksu.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...