Skocz do zawartości

Styl skandynawski w biurze

fronty skandynawskie fronty skandynawskie

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 13:39

Moja wspólniczka wpadła na pomysł, aby biuro naszej firmy zaaranżować w stylu skandynawskim. Zgodziłam się, bo lubię ten klimat, choć miałam wątpliwości, czy znajdziemy, to, czego szukamy.

Ku mojej radości udało się! Wspólniczka trafiła na www.stronę fronty-skandynawskie.pl i w ten sposób powstała niebanalna aranżacja naszego biura.

Polska firma, rzetelna i solidna. Doradzili, zmierzyli, wykonali na wymiar. Rewelacja. Naprawdę polecam!

#2 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 11:58

Styl skandynawski jest teraz bardzo modny. Poza tym to dosyć eleganckie wnętrza, więc myślę, że będą pasować do biura.

#3 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:00

A myślałaś może o zakupie komody w takim właśnie stylu? W biurze komoda na pewno się przyda, a styl skandynawski jest w stanie nadać mu super wyglądu. ;)

#4 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:56

O tak! Meble skandynawskie są bardzo ponadczasowe! Świetnie się prezentują i są ładnie wykonane :) Warto się na nie zdecydować, szczególnie w biurze :)

#5 Nowax

Nowax

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 sierpień 2019 - 07:26

Super pomysł, styl skandynawski jest super, do biura jak najbardziej, pasuje idealnie.

#6 Guest_ewka j

Guest_ewka j
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:22

Pewnie, że tak. Przecież biuro to wizytówka firmy i powinno wyglądać jak należy, czyli prosto ale jednocześnie elegancko. W naszym również świetnie się sprawdził, a krzesłą i sofa ze scandicsofa.pl zrobiły i robią na każdym wrażenie. Świetna jakość, wygoda i właśnie ta skromna elegancja, to chyba najbardziej się w nich wszystkim podoba.

#7 Guest_dorota j

Guest_dorota j
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 06:06

My również wybraliśmy ten styl, coś jest w nim takiego co przyciąga i chyba masz racje, że to ta niewymuszona elegancja i naturalność. Nam jak najbardziej to odpowiada, a wczoraj udało sie nam znaleźć fajne krzesła w slf24.pl i to nawet niedrogo. Faktycznie może i my pomyślimy o jakimś kąciku wypoczynkowym, przyda się takie miejsce w biurze. Muszę zobaczyć co mają, za jednym zamachem by się wzięło.

#8 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:20

Pomysł fajny, ale czy warto...? W końcu to tylko biuro, a nie mieszkanie :P

#9 Maur80

Maur80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:42

Styl skandynawski to bardzo interesująca opcja - surowy, minimalistyczny - można się lepiej skupić na pracy, bo żadne zbędne bodźce nie rozpraszają. Ale uzupełniłbym wnętrze o jakąś ciekawą fototapetę, np. z firmy kuznianaklejek.pl . Interesująca realizacja stworzy przestrzeń, w której chce się przebywać. 

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:11

Jestem w stanie wyobrazić sobie biuro w takim stylu i stwierdzam, ze sama chciałabym w takim pracować. Styl skandynawski jest przyjemny i na pewno lepiej by się pracowało w takich aranżacjach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fronty skandynawskie, fronty, skandynawskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych