Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Księgowość 47 odpowiedzi w tym temacie

#41 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 11:45

Jak widać opcji jest bardzo dużo, wakacje też nie muszą być wcale drogie, zależy jak sobie wszystko pozałatwiacie. Warto sobie sprawdzić też ciekawą ofertę od firmy https://camport.pl/c...rses-konny-3150 na obozy dla dzieci. Mnie bardzo zainteresował obóz konny. Chciałabym na taki wysłać moją córkę, ja nie miałam możliwości za czasów dzieciństwa.

#42 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 22 marzec 2020 - 10:22

Z jakiego ubezpieczenia turystycznego zwykle korzystacie podczas zagranicznych wyjazdów turystycznych?

#43 dante80

dante80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 14:44

Z jakiego ubezpieczenia turystycznego zwykle korzystacie podczas zagranicznych wyjazdów turystycznych?

Wybór jest dosyć duży. Podstawa, to określenie maksymalnej kwoty ubezpieczenia na takie sytuacje jak koszta leczenia, koszta akcji ratunkowej, koszta transportu do Polski itd.

To wszystko należy dosyć dokładnie oszacować i wybrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenie

OWU - moim zdaniem warto przeczytać, aby mieć wiedzę w jakich sytuacjach ubezpieczenie nie działa, np gdy do wypadku dojdzie w sposób świadomy lub pod wpływem alkoholu lub innych używek.

Proponuję jeszcze skorzystać z takich porównywarek jak https://superpolisa.pl/

W jednym miejscu można sprawdzić dokładnie, gdzie co i za ile.

#44 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:16

Klienci bardzo sobie chwalą naszego Wojażera :) Ubezpiezpieczenie dostosowujesz do swoich potrzeb (suma ubezpieczenia, zakres, ubezpieczenia dodatkowe) i masz pewność, że w przypadku nieszczęśliwego wypadku czy zachorowania, zostanie zorganizowana pomoc medyczna czy transport do szpitala :) Sprawdź sam na moje.pzu.pl - poprzez ten serwis od razu możesz kupić polisę, jeśli oferta Ci się spodoba ;) 

#45 aqadaa

aqadaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 10:21

Uwielbiam wakacje. U mnie to bez większego znaczenia gdzie, ale ważne żeby było ciepło. W tamtym roku byłam w Barcelonie i zakochałam się w tym mieście,

#46 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 11:27

Uwielbiam wakacje. U mnie to bez większego znaczenia gdzie, ale ważne żeby było ciepło. W tamtym roku byłam w Barcelonie i zakochałam się w tym mieście,

W tym roku też proponuję Hiszpanię i jeszcze Włochy i Francję i ogólnie całą Europę...he he he...

#47 Guest_Lena

Guest_Lena
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2020 - 17:36

Chciałam lecieć na Kanary, ale z wiadomych przyczyn odciągnie się to w czasie. Może uda się jakoś we wrześniu polecieć enterem, sytuacja do jesieni powinna się unormować. 

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 18:51

siostra mi polecała ostatnio noclegimirow.pl, ktoś z was tam był może?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych