Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Księgowość 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 20:55

Z nastaniem coraz cieplejszych dni zaczniemy intensywnie myśleć o urlopie. Czy macie już plany na tegoroczne wakacje? W jaki sposób uwielbiacie spędzać czas?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 09:26

Ja jeszcze nie mam konkretnych planów na ten rok. Może nad morze.

Always look on the bright side of life!

#3 Anka Nova

Anka Nova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 11:33

W zeszłym roku nie udało nam się wyjechać na wakcje,więc w tym roku chcielibyśmy nadrobic to i wybrać sie w jakieś niespotykane miejsce.Gdzieś gdzie jeszcze nie byliśmy.Mąż ostatnio wpadł na pomysł ,aby wybrać się np do Uzbekistanu,albo Kazachstanu.Nikt z naszych znajomych jeszcze tam nie był.Pomysł bardzo ciekawy ,tylko nie bardzo wiem czy taki wyjazd uda nam się zorganizować w ciągu trzech miesięcy.

#4 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 20:23

W zeszłym roku nie udało nam się wyjechać na wakcje,więc w tym roku chcielibyśmy nadrobic to i wybrać sie w jakieś niespotykane miejsce.Gdzieś gdzie jeszcze nie byliśmy.Mąż ostatnio wpadł na pomysł ,aby wybrać się np do Uzbekistanu,albo Kazachstanu.Nikt z naszych znajomych jeszcze tam nie był.Pomysł bardzo ciekawy ,tylko nie bardzo wiem czy taki wyjazd uda nam się zorganizować w ciągu trzech miesięcy.

Uzbekistan? Bardzo ciekawy kierunek. Chociaż nie wiem czy samodzielnie w 3 miesiące da się wszystko załatwić i spędzić udany wyjazd. Chyba bym poszukał jakiegoś biura, co ma w ofercie taki kierunek. Chociaż łatwo nie będzie. To jednak niezbyt popularna destynacja. Łatwiej będzie pewnie wśród mniejszych biur, bardziej specjalizujących się w wyjazdach w mniej popularne kierunki.

#5 Jacek90

Jacek90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 21:19

Zobaczcie w ofercie Wytwórni Wypraw. Wydaje mi się, że mieli taki kierunek u siebie. A jakby nie patrzeć trochę się specjalizują we wschodnich klimatach i takich mniej popularnych.

#6 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:55

Intesywnie myślę nad tym, by spędzić je wyjeżdżając na wakacje w Indonezji. Ciekawy kierunek na te lato, bardzo pięknie miejsca do zwiedzenia i mnóstwo atrakcji. Przed wyborem czytaliśmy z żoną bloga, o tym miejscu na stronie Duabenua, można tam się dużo dowiedzieć o tym.

#7 Klasowa

Klasowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 16:37

Szczerze mówiąc, to wciąż nie zdecydowałam, gdzie dokładnie chce się wybrać. W tym roku prawdopodobnie ograniczę się do Europy. Najgorszy w całym tym wyjeździe będzie moment pakowania. Na szczęście znalazłam już ściągawkę na ten temat: https://turystyka.wp...87844139427457a

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:26

A mnie to h...obchodzi gdzie ty nędzny reklamodawców polecasz.
Jakieś upadające firmy

#9 kiemarr

kiemarr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:52

Ja w tym roku zamierzam się wybrać do Bułgarii. W sieci znalazłem ciekawy artykuł https://www.polisatu...musisz-wiedziec . Te informacje i porady wyglądają bardzo rzetelnie.

Czy nie lepiej byłoby zamiast tępić zło szerzyć dobro?

#10 ciekawsky

ciekawsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:52

Kazdy robi co chce, dobrze lub zle to juz sam to wie najlepiej.

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:14

Na razie wszystko w planach. Pewnie w kraju urlopik :)

#12 Vivi33

Vivi33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 maj 2019 - 21:52

W tym roku wypadło na wakacje nad morzem :)

#13 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 maj 2019 - 11:07

W te wakacje nie mam planu dla siebie, a raczej dla dzieci. Wysyłam ich na kolonię z firmą https://quatromondis.pl/kolonie. Trafiłem na nich za namowa koleżanki i mam nadzieje, że młodzi będą zadowoleni, a są zwolennikami takich tematów jak fantasy ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 23 maj 2019 - 12:09

Nie będą się nudzić na koloniach?

#15 summersad

summersad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 maj 2019 - 13:23

Jak ja uwielbiam wakacje! Szczególnie nad wodą - dla mnie wtedy cały świat nie istnieje, jak mogę pływać. W dzieciństwie, rodzice nazywali mnie syrenką :D w tym roku uderzam w stronę Grecji! 

Zrób coś dobrego, wspieram plecakiodserca.pl

#16 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 23 maj 2019 - 14:38

Grecja to dobry wybór, przepiękne widoki i raczej nie ma powodu, żeby martwić się o pogodę.

#17 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:58

Kupujecie dodatkowe ubezpieczenia na wyjazdy za granicę? Znalazłam w kiosku polis w sumie niedrogie ubezpieczenie, z kodem PLICE wyszło kilkadziesiąt złotych, mały koszt a duży komfort psychiczny.

#18 Guest_marsysiaa

Guest_marsysiaa
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:02

My się wybieramy nad nasze polskie morze, z dzieckiem nie chcę jeszcze jechać za granicę, bo za małe i droga za długa. Znalazłam ciekawy apartament w Krynicy Morskiej przez sun&snow. Był ktoś z was w tej miejcowości? Co warto zobaczyć?

#19 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:09

jeśli ktoś chce dalej i bardziej egzotycznie to na pewno sprawdzą się wakacje na bali

#20 Guest_Alka

Guest_Alka
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 20:15

W sumie takie porównywarki online to fajna sprawa. Bez wychodzenia z domu można wszystko ogarnąć. Podoba mi się to!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych