Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Księgowość 60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 20:55

Z nastaniem coraz cieplejszych dni zaczniemy intensywnie myśleć o urlopie. Czy macie już plany na tegoroczne wakacje? W jaki sposób uwielbiacie spędzać czas?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1311 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 09:26

Ja jeszcze nie mam konkretnych planów na ten rok. Może nad morze.

Always look on the bright side of life!

#3 Anka Nova

Anka Nova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 11:33

W zeszłym roku nie udało nam się wyjechać na wakcje,więc w tym roku chcielibyśmy nadrobic to i wybrać sie w jakieś niespotykane miejsce.Gdzieś gdzie jeszcze nie byliśmy.Mąż ostatnio wpadł na pomysł ,aby wybrać się np do Uzbekistanu,albo Kazachstanu.Nikt z naszych znajomych jeszcze tam nie był.Pomysł bardzo ciekawy ,tylko nie bardzo wiem czy taki wyjazd uda nam się zorganizować w ciągu trzech miesięcy.

#4 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 20:23

W zeszłym roku nie udało nam się wyjechać na wakcje,więc w tym roku chcielibyśmy nadrobic to i wybrać sie w jakieś niespotykane miejsce.Gdzieś gdzie jeszcze nie byliśmy.Mąż ostatnio wpadł na pomysł ,aby wybrać się np do Uzbekistanu,albo Kazachstanu.Nikt z naszych znajomych jeszcze tam nie był.Pomysł bardzo ciekawy ,tylko nie bardzo wiem czy taki wyjazd uda nam się zorganizować w ciągu trzech miesięcy.

Uzbekistan? Bardzo ciekawy kierunek. Chociaż nie wiem czy samodzielnie w 3 miesiące da się wszystko załatwić i spędzić udany wyjazd. Chyba bym poszukał jakiegoś biura, co ma w ofercie taki kierunek. Chociaż łatwo nie będzie. To jednak niezbyt popularna destynacja. Łatwiej będzie pewnie wśród mniejszych biur, bardziej specjalizujących się w wyjazdach w mniej popularne kierunki.

#5 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 21:19

Zobaczcie w ofercie Wytwórni Wypraw. Wydaje mi się, że mieli taki kierunek u siebie. A jakby nie patrzeć trochę się specjalizują we wschodnich klimatach i takich mniej popularnych.

#6 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:55

Intesywnie myślę nad tym, by spędzić je wyjeżdżając na wakacje w Indonezji. Ciekawy kierunek na te lato, bardzo pięknie miejsca do zwiedzenia i mnóstwo atrakcji. Przed wyborem czytaliśmy z żoną bloga, o tym miejscu na stronie Duabenua, można tam się dużo dowiedzieć o tym.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:26

A mnie to h...obchodzi gdzie ty nędzny reklamodawców polecasz.
Jakieś upadające firmy

#8 ciekawsky

ciekawsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:52

Kazdy robi co chce, dobrze lub zle to juz sam to wie najlepiej.

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:14

Na razie wszystko w planach. Pewnie w kraju urlopik :)

#10 Vivi33

Vivi33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 maj 2019 - 21:52

W tym roku wypadło na wakacje nad morzem :)

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 23 maj 2019 - 12:09

Nie będą się nudzić na koloniach?

#12 summersad

summersad

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 maj 2019 - 13:23

Jak ja uwielbiam wakacje! Szczególnie nad wodą - dla mnie wtedy cały świat nie istnieje, jak mogę pływać. W dzieciństwie, rodzice nazywali mnie syrenką :D w tym roku uderzam w stronę Grecji! 

Zrób coś dobrego, wspieram plecakiodserca.pl

#13 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 23 maj 2019 - 14:38

Grecja to dobry wybór, przepiękne widoki i raczej nie ma powodu, żeby martwić się o pogodę.

#14 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:58

Kupujecie dodatkowe ubezpieczenia na wyjazdy za granicę? Znalazłam w kiosku polis w sumie niedrogie ubezpieczenie, z kodem PLICE wyszło kilkadziesiąt złotych, mały koszt a duży komfort psychiczny.

#15 Guest_marsysiaa

Guest_marsysiaa
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:02

My się wybieramy nad nasze polskie morze, z dzieckiem nie chcę jeszcze jechać za granicę, bo za małe i droga za długa. Znalazłam ciekawy apartament w Krynicy Morskiej przez sun&snow. Był ktoś z was w tej miejcowości? Co warto zobaczyć?

#16 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:09

jeśli ktoś chce dalej i bardziej egzotycznie to na pewno sprawdzą się wakacje na bali

#17 Guest_Alka

Guest_Alka
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 20:15

W sumie takie porównywarki online to fajna sprawa. Bez wychodzenia z domu można wszystko ogarnąć. Podoba mi się to!

#18 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 22:03

Jeśli kochacie piękne widoki, piaszczyste plaże i odpoczynek to kierunek faro portugalia jest dla Was idealny i zdecydowanie warto z niego korzystać i cieszyć się z pięknych chwil. Na wyjazd jeszcze nie jest za późno, bo na stronie https://www.clickand...ortugal/algarve można znaleźć w dalszym ciągu super oferty.

#19 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:05

Ja nadal czegoś szukam, ale ceny są z kosmosu... Zapewne polecimy na last minute

#20 kasiakowa06

kasiakowa06

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:04

U nas co roku inny kierunek na tapecie. Chociaż od czasu gdy pierwszy raz wybraliśmy się na wczasy na Sardynii mamy ochotę wracać tam co rok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych