Skocz do zawartości

Zdjęcie

Już jest - oto nowy Mercedes Actros!

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49367 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 23:12

Firma Mercedes ma bardzo duże doświadczenie w produkowaniu ciężarówek, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że nowa generacja modelu Actros wyróżnia się nietypową nowinką technologiczną. To pierwsza ciężarówka z kamerami zamiast lusterek bocznych!

Powrót do artykułu: Już jest - oto nowy Mercedes Actros!

#2 Guest_Kamil88

Guest_Kamil88
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:12

Mam przyjemność jeździć tym cackiem, jest moc! :D

#3 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 07:04

My planujemy kupić na właśność po tym jak mieliśmy okazje skorzystać z jazdy próbnej. Zupełnie inny komfort jazdy w porównaniu z innymi markami na rynku. A swoje wiem bo 20 lat już jeżdzę.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:10

ja sie przymierzam niebawem do zakupu. Byłem w salonie widziałem kurde, no bestia niezżła., widze paru kolegów się wypowiedziało, dajcie znać coś więcej, jak kabina, ile pali (w praktyce teorie czytalem hehhe). takim cackiem to tylko śmigać

#5 Guest_Fox

Guest_Fox
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 09:22

No pali w praktyce tyle ile w teorii, w salonie w Siedlcach ci mówią tak jak jest wszystko, żadnych ściem. Proces zakupu jest przejrzysty nie ma jakiś kruczków, jak kupować to tylko tam. Jeżdze actrosem juz kilka dobrych lat i bym nie zamienił na nic innego.

#6 Guest_Asosso

Guest_Asosso
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:41

Mercedes to sama klasa, actros ma duże predyspozycje do zostania najlepszym na rynku właśnie sam się zastanawiam z tym salonem w sieldcach.

#7 Guest_ator

Guest_ator
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 22:00

Warto go zobaczyć. Na żywo robi super wrażenie. @Asosso polecam Ci ten salon mercedesa w Siedlach. Jak ktoś jest z okolic to polecam zajrzeć.

#8 Guest_Zibi

Guest_Zibi
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:21

W mojej firmie są jedynie mercedesy, a na zimie flota została zaopatrzona w actrosy najnowszej generacji(chyba). Nie ma auta idealnego, ale te auta to prawdziwe bestie – wszyscy się biją kto actrosa dostanie na kurs, bo komfort jest nie z tej ziemii. W Siedlcach jest ekipa, która nas serwisuje – fachowcy jakich mało

#9 Guest_Kowal

Guest_Kowal
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 00:19

Chcę się już w nim usadowić, ale mieszkam w Rybniku. Wszyscy polecają salony w Siedlcach i Emilianowie, ale został otwarty też w Będzinie, całkiem niedaleko. Czy ktoś już sprawdził ten salon? Warto tam iść czy nadłożyć drogi?

#10 Guest_sMarek

Guest_sMarek
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 05:01

@Kowal Chłopie, jedź do Będzina. Super ekipa, wszystko za***iście robią, fachowcy jakich mało. Bardzo miła obsługa

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 30 maj 2019 - 07:36

To już przycisków jak w kokpicie samolotu :)

#12 Guest_Angello

Guest_Angello
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 02:29

Ej w Będzinie będą takie? Zbliża się nowa dekada i muszę się przestawić z 15 letniej scanii na coś dobrego, a blisko mam tylko tam..

#13 Guest_anon

Guest_anon
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 16:06

@Angello na sto pro będą mieli, bij do nich śmiało

#14 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 00:21

Bardzo ładnie się prezentuje. Pewnie będzie najbardziej wydajnym samochodem ciężarowym następnej dekady. Ah, chyba się na niego skuszę...

#15 Guest_grej

Guest_grej
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:25

w Bedzinie chyba oprocz serwisu maja tez sprzedaz tych ciezarowek. jak moja firma troche sie odkuje to pewnie i sam zainwestuje

#16 Borkowski91

Borkowski91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 15:25

Ja już czekam na mojego świeżo zamówionego trucka z salonu w Warszawie. Proces sprzedażowy bardzo dynamiczny, super uprzejmi Panowie no i przede wszystkim fachowcy jakich mało – polecam z całego serca :)

#17 Guest_nolan

Guest_nolan
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:40

@grej tak mają salon tam.

#18 Guest_Avvalanche

Guest_Avvalanche
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 01:38

Wydaję mi się że warto zainwestować w taką flotę jak ta wersja actrosa, ale to jeszcze się wybiorę do menagera salonu w będzinie i spytam go o koszta użytkowania, ewentualne serwisowanie jak to wygląda. Oraz o bezpieczeństwie tego modelu.

#19 Guest_Aleksander

Guest_Aleksander
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 05:03

Firma naprawdę dba o klientów, robi świetne auta i jest otwarta na nowe technologie. W Siedlcach serwisuje swoje mercedesy, mam 2 i nie wyobrażam sobie mieć inne auto. Bardzo fachowa obsługa i świetna lokalizacja salonu.

#20 Guest_Bilbo

Guest_Bilbo
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 02:18

Ogólnie warto teraz inwestować w Mercedesy, a przynajmniej planować inwestycje. Dzięki temu, że powstaje fabryka Mercedesa w Jaworze ceny części znacznie pójdą w dół. Zwłaszcza przedsiębiorcom chcącym rozszerzyć/unowocześnić swoją flotę radziłbym rozpocząć rozmowy z salonem Mercedesa w swojej okolicy. Serdecznie polecam akurat Emilianów przy S8 (Warszawa)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych