Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitoring

monitoring kamery rodo

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 poczatkujaca_kadrowa

poczatkujaca_kadrowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 11:34

Cześć wszystkim :)

Chcemy wprowadzić monitoring na terenie firmy. Jak wprowadzić taki monitoring? Czy to kadrowa ma go wprowadzić? Kamery mają być w biurach pracowników, na magazynach, pakowalniach.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:41

A co kadrowa ma do monitoringu, żeby go wprowadzać? Kadrowa ma zadbać o potwierdzenie prawidłowego poinformowania pracowników o monitoringu, monitoring wprowadza pracodawca.

Na stronie uodo jest informator nt. monitoringu w miejscu pracy - poczytaj, się dowiesz.

#3 poczatkujaca_kadrowa

poczatkujaca_kadrowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 14:37

A co kadrowa ma do monitoringu, żeby go wprowadzać? Kadrowa ma zadbać o potwierdzenie prawidłowego poinformowania pracowników o monitoringu, monitoring wprowadza pracodawca.

Na stronie uodo jest informator nt. monitoringu w miejscu pracy - poczytaj, się dowiesz.

Wolę się upewnić, żeby nie było później gadania, że w kodeksie pracy jest info o monitoringu więc kadrowa ma go ogarnąć... :D Niestety

#4 Janek7

Janek7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 21:54

Ja bym szukał poprzez wyszukiwarkę. Tutaj nie znajdziesz dobrych informacji, tak mi się wydaje.

Wszystkie uczucia wpycham do sejfu i zatrzaskuję za nimi grube, trzymetrowe drzwi - na wypadek, gdyby któremuś zachciało się wydostać.

#5 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 07:27

Hej. Ostatnio czytałem o tym fajny artykuł na http://sigmatechnology.pl/ opisują tam w jaki monitoring warto zainwestować :) Warto sobie zajrzeć, przed wyborem takiego monitoringu.

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 12:06

Na pewno warto, jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny oraz majątku an przykład podczas Waszych częstych wyjazdach. Ja jak wybudowałem dom od razu w JBPartner kupiłem kamery do monitoringu posesji dokładnie model KZ 10 o rozdzielczość  HD, detekcja ruchu z alarmem oraz standard ONVIF. Wszystko na swoim miejscu, a cenowo wychodzi jak najbardziej ok ponieważ kąt jej widzenia to aż 110 stopni, wodoszczelna obudowa na poziomie IP66 oraz wbudowany tryb nocny 4 diod HIGH POWER IR. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitoring, kamery, rodo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych