Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rewolucja w IT

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 08:29

Mówi się, że kto nie postawi na robotyzację, na autmatyzację produkcji, ten po prostu przegra rywalizację w wyścigu ogólnonarodowym. Ten straci konkurencję.

W ciekawych czasach żyjemy, bo przełom może pojawić się w zasadzie lada dzień.

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 14:04

Rozwój gospodarki, rozwój technologiczny można porównać do funkcji wykładniczej. Wraz z upływem czasu jest on coraz szybszy. Nie chcę wnikać w to, czy to dobrze czy źle, ale takie są fakty.

Produkcja jest w coraz większym stopniu zautomatyzowana.

Proponuję jeszcze zapoznać się z tym tekstem na temat botów oraz sztucznej inteligencji.

#3 ciekawsky

ciekawsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:05

Wlasciwie to nie jest nic odkrywczego. Odkad istnieje rynek to zawsze firmy konkurowaly ze soba. Z biegiem czasu oczywiscie ta rywalizacja rozgrywa sie na zupelnie nowych poziomach. Kto nie zainwestuje w rozwoj najnowszych technologii - ten moze sie niestety obudzic dopiero jak bedzie za pozno. Wszystko opiera sie na rozsadnym planowaniu inwestycji dlugoterminowych bo tylko te maja najwiekszy sens. Czasami potrzeba do tego naprawde duzego sztabu specjalistow bo czynnikow wplywajacych na prezne dzialanie firmy jest bardzo duzo. W kwestii sztucznej intelgencji to juz widac pierwsze efekty jej wprowadzania. Nie wiem czy spotkaliscie sie moze juz z asystentami na infolinii przekierowujacymi do odpowiednich dzialow. Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiazanie bo w przyszlosci cale call center bedzie mozna w ten sposob zautomatyzowac. Ten kto nie pracowal w tym zawodzie naprawde nie zdaje sobie sprawy jak moze to byc meczace i monotonne. O wielu innych zastosowaniach mozna poczytac w sieci na stronach typu aibusiness.pl - https://aibusiness.plWarto byc na biezaco poniewaz zmiany zachodza niezwykle szybko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych