Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obsługa biura?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:51

Prowadzę jedoosobową działalność gospodarczą. Niestety obroty firmy nie pozwalają na zatrudnienie pracownika. Ale realizacja zleceń jest czasochłonna i mimo chęci ciężko mi jeszcze ogarnąć biuro i korespondencje z klientami. Czy możecie podpowiedzieć jak sobie radzicie, jak planujecie pracę by to ogarnąć. Realizacja zamówienia wymaga skupienia a wciaż ktoś dzwoni. Oczywiście cieszę sie, ale jak to rozgraniczyć, bo to strasznie stresujące. 

#2 Guest_GK

Guest_GK
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:18

A zatrudnienie kogoś na 1/4 etatu?

1. Możesz zlecić to wirtualnej sekretarce, pogooglaj

2. Zrób sobie ileś czasu na przyjmowanie zleceń, 2-3h dziennie i jak masz stronę, to zaprojektuj ją tak, żeby godziny były widoczne od razu po wejściu na nią. 

3. Wyciszenie telefonu i nagranie sekretarki, że oddzwonisz najszybciej jak się da. Po każdym skończonym projekcie sprawdzasz telefon i oddzwaniasz

Pracowałem jako grafik i u mnie było to rozwiązane tak, że kontakt ograniczał się jedynie do maili - z tą różnicą, że byłem zatrudniony w firmie, gdzie kilka osób siedziało w BOK-u, więc  zupełnie inna sprawa

Jeszcze innym rozwiązaniem byłoby po prostu podpięcie się pod jakąś dużą firmę (EU/światowa) i tylko od niej/w dużej większości od niej ciągnąć zlecenia jako podwykonawca

#3 Kowalczuk

Kowalczuk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 15 marzec 2019 - 12:11

1. Możesz zlecić to wirtualnej sekretarce, pogooglaj - trafione w sedno!

Potrzebujesz wsparcia od Wirtualnej Asystentki. Jeśli mogę podpowiedzieć to zobacz na www.polasobczyk.pl i umów się na konsultacje dla przedsiębiorców. Dowiesz się na czym polega współpraca z WA i jak wybrać odpowiednia osobę, by Cię odciążyła z rzeczy, których nie musisz wykonywać samemu. Pola jest założycielką BrandAssist i świadczy właśnie usługi Wirtualnej Asysty.

#4 Wirtualnebiuro

Wirtualnebiuro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 09:48

Może warto zdecydować się na pomoc wirtualnego biura?

Jesteśmy elastycznym wirtualnym biurem, w którego ofercie na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Oferujemy trzy 3 różne pakiety, z których każdy odpowiada innym potrzebom przedsiębiorców!

Przykładowe usługi:

prestiżowy adres;

adres do korespondencji;

pomoc w kompletowaniu dokumentów;

stałą i pełna obsługa sekretariatu;

obsługa księgowa;

biuro na godziny;

wirtualna poczta;

wirtualny sekretariat;

doradztwo dla firm.

Kontakt:

Tel: 22 2050870