Skocz do zawartości

SAMOUKARANIE I ROZPRAWA

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_elo

Guest_elo
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:50

Witam, ok.2 lat temu moj chłopak został złapany z 10g marihuany. Poszedł na samoukaranie, 700zł grzywny i rok w zawieszeniu na 2 lata, podpisał to prokuratorowi. Wczoraj przyszedł list, o rozprawie w sądzie ze stawiennictwem obowiązkowym. Z tego co wiem, przy samoukaraniu odbywa się posiedzenie bez oskarżonego. Czy to oznacza, że sąd chce wymierzyć większą karę?

#2 Guest_Gorcia

Guest_Gorcia
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 21:48

jeżeli to jest wezwanie na rozprawę to chyba rzeczywiście prokurator zmienił zdanie i nie załatwi tego w tym samoukaraniu które podpisał Twój chłopak
najlepiej żeby chłopak wziął sobie adwokata który pogada z prokuratorem i załatwi żeby chłopakowi nie przybili za grubej pajdy

#3 Guest_jimmy

Guest_jimmy
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 01:04

Miałem podobną sytuację. Ugadałem się z prokuratorem i sprawa miała pójść w samoukaraniu na jakimś posiedzeniu bez osobistego stawiennictwa. A potem też dostałem wezwanie na rozprawę. Zgłosiłem się wtedy do mecenasa Cyrańskiego z Łodzi. Mecenas ogarnął akta sprawy i stwierdził, że we wniosku prokuratora był jakiś błąd czy brak i dlatego sprawa nie mogła pójść w samoukaraniu. Wystarczyło jednak, że mecenas poszedł do prokuratora, pogadał z nim i wszystko poprawili wspólnymi siłami, a ja znów mogłem poddać się karze. Jeżeli nie masz daleko do Łodzi, to idź do Cyrańskiego, on sobie z tym poradzi.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:30

Spadaj z tym byle kim, jeśli tu szuka klientów to jakieś zero

#5 Guest_jimmy

Guest_jimmy
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:55

Spadaj z tym byle kim, jeśli tu szuka klientów to jakieś zero

Stary, piszę, jak było. On mnie naprawdę uratował od odsiadki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych