Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oszczędzać na zakupach?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102959 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 03:05

Od kilku lat możemy zauważyć wzrost pieniądza na rynku. Takie zjawisko jest wynikiem corocznego wzrostu średniego wynagrodzenia, bezrobocia na niskim poziomie oraz „dokapitalizowania” niektórych rodzin w postaci programu 500+. Miesięczne wydatki na zakupy dla 4-osobowej rodziny mogą sięgnąć prawie 2 tysięcy złotych. W zależności jak dobrze potrafimy zarządzać naszym budżetem domowym miesięczne wydatki to spore wyzwanie dla każdego z nas. Głównym składnikiem wydatków są oczywiście zakupy – te codzienne spożywcze, te weekendowe trochę większe i te duże np. multimedialne. Bez względu na rodzaj zakupów, warto skorzystać z kilku sugestii na oszczędności na zakupach.

Powrót do artykułu: Jak oszczędzać na zakupach?

#2 Guest_lol

Guest_lol
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 03:05

lol

#3 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 03:07

Najlepiej to kupować z głową, rozsądnie, a nie pierwsze z brzegu. Jedzenie jedzeniem, tam wyboru dużego nie ma, ale w sprzecie to już można się dobrze zorinetować. Ja korzystam z kilku portali z testami i rankingami, np. www.prorankingi.pl/ i wiem więcej zawsze. Ciuchy to już neistety inna sprawa, bo nie da się tak łątwo sprawdzić, co z ich jakością po czasie.

#4 Trunks

Trunks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:34

Według mnie jest jeden sprawdzony sposób na tanie zakupy - cashback :D Mówię konkretnie o takich projektach jak ten https://zrzutka.pl/nk5jk5Taka forma cashback może zmienić nasz rynek robienia zakupów w Sieci. Co ciekawe, jak wesprzemy ten projekt, to będziemy członkiem społeczności e-candy i będziemy mieli jeszcze większe zwroty za zakupy :)

Kobiety nie wierzą w prawidłowe działanie przyrządów mechanicznych. I mają rację.

#5 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 30 maj 2020 - 17:45

Na spożywczych zakupach, jeśli je planujemy i robimy z głową można miesięcznie naprawdę dużo zaoszczędzić. Są osoby które nie patrzą na ceny, idą i kupują. Przykład moja mama. Wydaje na dwie osoby miesięcznie prawie tyle co ja na cztery. Ale ja zakupy planuję i chodzę tylko do sklepu gdzie wiem, że nie przepłacam. Lepiej kupować częściej a mniej, na zapas bierze się za dużo jedzenia i zanim zdąży się je zjeść to ono się już zepsuje. Ze sklepów polecam Lewiatan, gazetka i porady kulinarne są dostępne na ich stronie na https://gazetka-lewiatan.pl/ . Znajdziecie tam też adresy sklepów. U mnie w mieście jest około 6, pod miastem też kilka. W każdym którym byłam poziom obsługi mnie zadowolił i ceny także. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych