Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renta socjalna 2019 – ile wynosi, jak się ubiegać, jakie dokumenty są potrzebne?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671756 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 21:22

Renta socjalna przeszła w ostatnim czasie istotne zmiany w zakresie wysokości tego świadczenia. Otóż w dniu 1 września 2018 r. renta socjalna została zrównana z rentą minimalną. Ponadto, w marcu 2019 r. czeka nas coroczna waloryzacja tego świadczenia. Ile w 2019 r. wyniesie renta socjalna i jak się o nią ubiegać?

Powrót do artykułu: Renta socjalna 2019 – ile wynosi, jak się ubiegać, jakie dokumenty są potrzebne?

#2 Guest_polityk

Guest_polityk
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 21:22

taka mala renta socialna a kto za to wyzyje oplat jedzenie wszystko jest drogie to smieszne żaden kraj niema tak malej renty

#3 Guest_eti

Guest_eti
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 22:11

Wszadcie sobie te rente wiecie gdziew i nie liczcie na głosy niepełnosprawnych,Ja emerytka już bpo o mało nie stracviłam życia i miałam rente.teraz gdzie 1100 zł emerytury mam nieco ponad 900 zł.na ręke mam nieco ponad 800 zł Moja niepełmosprawną córke od urodzenia uzdrowiono w 2018 r, i od tej pory moja córka ma miesiecznie 184 zł wiec nie pzowole jej isc na wybory a sama spedze poza Krakowem Mam dość obietnic i pierdół waszych. Na reke ile dajecie na więznia dzieniie 78 zł skanadl ja mam po op0łatach 25 zł na dwie3 osoby i kupe leków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych