Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka dobra karma dla psa

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 10:16

Jaką karmę dla psów polecicie?

Kupujecie karmy reklamowane w tv czy te bardziej specjalistyczne? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 11:16

Jest to poważny wybór. Karma dla psa to codzienna porcja energii i budulec psiego organizmu, ale też przyjemność i sposób na okazanie pupilowi przywiązania. By spełniało swoją rolę – musi być dobrze zbilansowane, a więc powinno zawierać potrzebne psu składniki – białko, węglowodany, witaminy, mikro- i makroelementy. Tak wiec warto jest wybrać dobrą firmę.Dwie które polecam

Eukanuba

Royal Canin

Zerknij sobie również do tego sklepu:

https://flogard.pl/p...ma-dla-psa.html

Regularnie kupuje tam karmę dla swojego psa. 

#3 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 11:22

Ja kupuje te co są w promocji. Pies ma się doskonale.

#4 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 09 maj 2019 - 09:05

tylko i wyłącznie Barf Original ( Primex). Odkąd przeszliśmy na dietę barofa mój Tymi czuje się o wiele lepiej, ma więcej energii i nie przesypia jak do tej pory większości doby. Podaje mu tylko surowe mieso ( najczesciej z dziczyzny i indyka). Dobry stosunek jakości do ceny, karma sprzedawana w formie zamrożonego granulatu w opakowaniach 1 kg.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 16 maj 2019 - 17:55

Te reklamowane w tv mają często zły skład.

Always look on the bright side of life!

#6 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 28 maj 2019 - 13:52

tilos to fakt te karmy z firmy PRIMEX są super. Na początku nie spodziewała się, że surowe mięso ma aż tak dobry wpływ na zdrowie zwierząt :) pewnie swoje też robi to, że nie ma tu żadej chemii.

#7 jacektalin

jacektalin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 11:58

Ostatnio będąc w Biedronce widziałem spore promocje na wszystkie karmy dla zwierząt, chyba nawet widziałem je w gazetce https://igazetka.pl/biedronka/ ale z tego co wiem w każdym dyskoncie znajdziesz karmy ;)

#8 Daisygirl

Daisygirl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 09:38

Odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa zdrowia i właściwego rozwoju dla każdego psa…Sucha karma dla psa jest często podstawowym elementem jadłospisu, dlatego jego właściwy wybór jest bardzo ważny… Ja kupuje karmy te bardziej specjalistyczne…

#9 qazjusz

qazjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:51

Szukam odpowiedniej karmy dla mojego psa który ma trochę nadwagi . Co mu podawać do jedzenia ? ważne jest dla mnie to , aby karma była przede wszystkim zdrowa, ale też Jak najbardziej smaczna , żeby zwierzak miał chociaż trochę radości z takiego jedzenia

#10 piotrunio

piotrunio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 03:29

Na pewno nie możesz mu podawać tego, co sam jesz sobie na śniadania, obiady, kolacje. Wiem, że dużo ludzi tak robi, a to spory błąd. My jako ludzie mamy swoje jedzenie, a zwierzęta powinny mieć swoje. Najważniejsze jest to, aby wybrać taką karmę, która będzie miała odpowiednie składniki. Z tego co wiem, to psy z nadwagą nie powinny jeść zbóż, ponieważ to jeszcze bardziej nasila problem. Trzeba też zadbać o odpowiednią podaż witamin, a także składników mineralnych

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:01

Royal Canin

Akurat skład większości proponowanych przez tą firmę karm niewiele różni się od marketówek. Jadą na opinii wyrobionej sobie sprzed ery szału na "dedykowane" produkty.

#12 qazjusz

qazjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:53

Na pewno nie możesz mu podawać tego, co sam jesz sobie na śniadania, obiady, kolacje. Wiem, że dużo ludzi tak robi, a to spory błąd. My jako ludzie mamy swoje jedzenie, a zwierzęta powinny mieć swoje. Najważniejsze jest to, aby wybrać taką karmę, która będzie miała odpowiednie składniki. Z tego co wiem, to psy z nadwagą nie powinny jeść zbóż, ponieważ to jeszcze bardziej nasila problem. Trzeba też zadbać o odpowiednią podaż witamin, a także składników mineralnych

W sumie masz rację :) a jakie karmy spełniają te wszystkie kryteria ? Można zdecydować się na te reklamowane w TV czy szkoda pieniędzy ?

#13 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:47

Ja postawiłbym na karmę jakiejś sprawdzonej marki.

#14 piotrunio

piotrunio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:38

Wiesz co, ja od pewnego czasu stosuję karmy z https://dlapsaikota.com/karma-dla-psai nie narzekam, podobnie jak mój zwierzak. Spokojnie możesz znaleźć różne karmy dla psów z nadwagą. Wiem, że dobre jedzenie produkuje Naturea. Weterynarz powiedział, że te karmy zostały opracowane przez innych lekarzy weterynarii, a także dietetyków, dlatego można po prostu liczyć na to, że rzeczywiście będą one skutecznie działały

#15 qazjusz

qazjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 06:33

super , dzięki za info

#16 mirell

mirell

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:25

Bardzo dobre są te kanadyjskie karmy 1st choice, karma ma mieć dużo mięsa, same najlepsze skłądniki i te z pewnością to mają w sobie. Tym bardziej od nich zamawiam karmę z jagnięciną i rybą , bez grama drobiu dla naszego alergika.  www.1stchoice.com.pl

#17 Guest_yola5

Guest_yola5
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 14:31

Bardzo dobre są te kanadyjskie karmy 1st choice, karma ma mieć dużo mięsa, same najlepsze skłądniki i te z pewnością to mają w sobie. Tym bardziej od nich zamawiam karmę z jagnięciną i rybą , bez grama drobiu dla naszego alergika.  www.1stchoice.com.pl

No ta firma ma bardzo dobre jakościowo karmy. My akurat kupujemy 1st Choice Light Healthy Weight bo psiak po kastracji zaczął mocno na wadze przybierać mimo dużej dawki ruchu. A teraz problem się rozwiązał. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych