Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzony przepis na sukces, czyli wszystko o umowie franczyzy

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671656 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:40

Wiele osób skusiło stworzenie własnego biznesu w ramach umowy franchisingu. Ta umowa, potocznie zwana franczyzą, daje wiele możliwości. Przede wszystkim na samym starcie zapewnia rozpoznawalność na rynku i szerokie grono klientów.

Powrót do artykułu: Sprawdzony przepis na sukces, czyli wszystko o umowie franczyzy

#2 Guest_Arturski

Guest_Arturski
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 11:40

Myślę, że na pewno z franczyzą jest dużo większa możliwość osiągnięcia sukcesu jeśli podejmiesz współpracę z bardzo dobrze prosperującą firmą oraz rynek rzeczywiście będzie tego potrzebował. Ja zdecydowałem się na swój sklep motoryzacyjny obok własnego serwisu samochodowego i naprawdę dobrze oba biznesy się uzupełniają. Tym bardziej, że mogę również liczyć na ogromne wsparcie LucArt Automotiv który również dba o jak najniższe ceny dostarczanych produktów.

#3 Guest_DanielM

Guest_DanielM
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:39

Tutaj mogę zgodzić się z opinia poprzednika i uważam, że warto postawić na franczyzę, która przede wszystkim ma perspektywy rozwoju i też jest konkurencyjną marką na rynku. Dlatego jak konkurencja w przypadku sklepu motoryzacyjnego do LucArt mocno nie naciska to z ich pomocą na pewno uda Ci się prowadzić dochodowy biznes.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych