Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otworzyć franczyzę?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:37

Franczyza to sposób na sprawdzony biznes, który może otworzyć każdy, kto posiada kilkadziesiąt tysięcy złotych. Często do posiadania własnego biznesu wystarcza nawet kwota poniżej trzydziestu tysięcy złotych. Jakie są dochody z franszyzy? Kto może stać się franczyzobiorcą? Jakie są plusy i minusy franczyzy?

Powrót do artykułu: Jak otworzyć franczyzę?

#2 Guest_Robert M

Guest_Robert M
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 11:37

Może warto w takim razie zwrócić również uwagę na opcję franczyzy od LucArt AutoMotiv ponieważ można otworzyć we współpracy z nimi swój sklep motoryzacyjny z olejami, płynami, akumulatorami, czy innymi częściami do auta jednocześnie mając najniższe ceny zakupu. Do tego dbają o działania marketingowe więc nie było problemów ze znalezieniem pierwszych klientów których ilość stale rośnie, a my dzięki temu mamy coraz lepsze zyski.

#3 Guest_Betsi

Guest_Betsi
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:24

Słuchajcie, a interesował się ktoś z Was otwarciem franczyzy banku? Chodzi to za mną od jakiegoś czasu, ale nie wiem, czy nie przerosną mnie formalności. Co trzeba załatwić w pierwszej kolejności?

#4 Guest_Tomo

Guest_Tomo
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:18

Ja otwieram niedługo franczyze, sklep motoryzacyjny, z marką Lucart. Najniższe ceny na artykuły motoryzacyjne w kraju :) więc szansa na duże zyski spora, bo ludzie nie pójdą do konkurencji, ktora ma drożej. Co do franczyzy z bankiem - nie orientuję się niestety

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:35

Osobiście sam jestem franczyzobiorcą, konkretnie współpracuje z firmą Lucart i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim na samym początku dostaje najlepsze ceny hurtowe, czego jakbym samodzielnie prowadził sklep nie uzyskałbym, przynajmniej na początku.

#6 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:00

Również jestem franczyzobiorcą Lucart i jestem zadowolony. Szczególnie na samym początku było mi dużo łatwiej, głownie ze względu na ceny oraz samą promocję.

#7 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 15:59

Słuchajcie, a interesował się ktoś z Was otwarciem franczyzy banku? Chodzi to za mną od jakiegoś czasu, ale nie wiem, czy nie przerosną mnie formalności. Co trzeba załatwić w pierwszej kolejności?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#8 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 20:40

Również korzystam z franczyzy i jestem franczyzobiorcą. Wybór padł na Lucart, ponieważ zależało mi na biznesie związanym z motoryzacją, a tylko oni mieli odpowiednie warunki. Nie ma się czego obawiać. Prowadzenie własnej firmy to świetna sprawa!

#9 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 16:59

Czy wymagane jest doświadczenie lub wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

#10 opiekunnestbank

opiekunnestbank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 06:34

Szanowny Panie, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji: nestbank pl/wspolpraca

Pozdrawiam,

nestbank pl

#11 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 16:07

Czy Nest Bank wymaga, aby przyszły partner prowadził działalność gospodarczą, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

#12 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 18:43

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby przyszły Partner naszej Placówki prowadził działalność gospodarczą. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Pozdrawiam,

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych