Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otworzyć franczyzę?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102552 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:37

Franczyza to sposób na sprawdzony biznes, który może otworzyć każdy, kto posiada kilkadziesiąt tysięcy złotych. Często do posiadania własnego biznesu wystarcza nawet kwota poniżej trzydziestu tysięcy złotych. Jakie są dochody z franszyzy? Kto może stać się franczyzobiorcą? Jakie są plusy i minusy franczyzy?

Powrót do artykułu: Jak otworzyć franczyzę?

#2 Guest_Robert M

Guest_Robert M
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 11:37

Może warto w takim razie zwrócić również uwagę na opcję franczyzy od LucArt AutoMotiv ponieważ można otworzyć we współpracy z nimi swój sklep motoryzacyjny z olejami, płynami, akumulatorami, czy innymi częściami do auta jednocześnie mając najniższe ceny zakupu. Do tego dbają o działania marketingowe więc nie było problemów ze znalezieniem pierwszych klientów których ilość stale rośnie, a my dzięki temu mamy coraz lepsze zyski.

#3 Guest_Betsi

Guest_Betsi
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:24

Słuchajcie, a interesował się ktoś z Was otwarciem franczyzy banku? Chodzi to za mną od jakiegoś czasu, ale nie wiem, czy nie przerosną mnie formalności. Co trzeba załatwić w pierwszej kolejności?

#4 Guest_Tomo

Guest_Tomo
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:18

Ja otwieram niedługo franczyze, sklep motoryzacyjny, z marką Lucart. Najniższe ceny na artykuły motoryzacyjne w kraju :) więc szansa na duże zyski spora, bo ludzie nie pójdą do konkurencji, ktora ma drożej. Co do franczyzy z bankiem - nie orientuję się niestety

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:35

Osobiście sam jestem franczyzobiorcą, konkretnie współpracuje z firmą Lucart i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim na samym początku dostaje najlepsze ceny hurtowe, czego jakbym samodzielnie prowadził sklep nie uzyskałbym, przynajmniej na początku.

#6 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:00

Również jestem franczyzobiorcą Lucart i jestem zadowolony. Szczególnie na samym początku było mi dużo łatwiej, głownie ze względu na ceny oraz samą promocję.

#7 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 15:59

Słuchajcie, a interesował się ktoś z Was otwarciem franczyzy banku? Chodzi to za mną od jakiegoś czasu, ale nie wiem, czy nie przerosną mnie formalności. Co trzeba załatwić w pierwszej kolejności?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych