Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zarejestrować kościół/związek wyznaniowy w 2018 r?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671694 postów

Napisano 28 luty 2019 - 15:19

Procedurę rejestracji kościoła/związku wyznaniowego rozpoczyna wniosek składany do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Prawo do złożenia takiego wniosku ma co najmniej 100 obywateli RP posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Nie zapowiada się by w 2018 r. procedura rejestracji związku wyznaniowego miała się zmienić.

Powrót do artykułu: Jak zarejestrować kościół/związek wyznaniowy w 2018 r?

#2 Guest_Profesor Jędrzej

Guest_Profesor Jędrzej
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:19

Witam. Chciałbym zarejestrować związek wyznaniowy o nazwie jędrzeizm. Polega on na wielbieniu Profesora i jedzeniu papryki. Mam pytanie, czy istnieje możliwość zrzeczenia się opłaty skarbowej ze względów religijnych? Uważam, że płacenie heretyckimi pieniędzmi jest haniebne i dlatego jesteście skazani. P.S. Jestem profesorem P.P.S. mentor mentor papryka profesor jestem heretykiem profesor jędrzej

#3 Guest_nbcnv

Guest_nbcnv
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 19:56

Witam. Chciałbym zarejestrować związek wyznaniowy o nazwie jędrzeizm. Polega on na wielbieniu Profesora i jedzeniu papryki. Mam pytanie, czy istnieje możliwość zrzeczenia się opłaty skarbowej ze względów religijnych? Uważam, że płacenie heretyckimi pieniędzmi jest haniebne i dlatego jesteście skazani. P.S. Jestem profesorem P.P.S. mentor mentor papryka profesor jestem heretykiem profesor jędrzej

Rejestrujemy tylko papryki zielone.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:07

Tworzę związek wyznaniowy honorowych dawców moczu. Szukam wierny dawców sikalski peniś

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych