Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co grozi za jazdę pod wpływem alkoholu w 2019 r.?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671849 postów

Napisano 28 luty 2019 - 11:52

Kary za jazdę pod wpływem alkoholu w 2019 r. będą równie surowe jak dotychczas. Kierowca prowadzący pod wpływem alkoholu popełnia wykroczenie lub przestępstwo, za które w najlepszym wypadku zapłaci grzywnę, w najgorszym – trafi do aresztu lub więzienia i niemal w każdej sytuacji dostanie zakaz prowadzenia pojazdów.

Powrót do artykułu: Co grozi za jazdę pod wpływem alkoholu w 2019 r.?

#2 Guest_zystrekier

Guest_zystrekier
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 11:52

Jazda po alko to wielka oznaka nieodpowiedzialności i lenistwa. Nigdy sobie nie wybaczę tej decyzji, że przecież "jakoś dojadę, niedaleko mam..." Nikomu nic się nie stało, dzięki Bogu, ale stanąłem przed sądem. Jestem wdzięczny mecenasowi Mariuszowi Olężałkowi, który załatwił dla mnie najłagodniejszy możliwy wymiar kary.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 08:58

6 godzin po zdarzeniu 2 promille. 3 samochody. Łącznie 13 osób biorących udział w wypadku. Jaka kara?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:05

6 godzin po zdarzeniu 2 promille. 3 samochody. Łącznie 13 osób biorących udział w wypadku. Jaka kara?

Masz napisane w artykule powyżej, wystarczy przeczytać.

#5 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 18:48

jazda po alkoholu grzywna minimum 20000 zł moze troche sie opamietaja

#6 Guest_pilot

Guest_pilot
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 19:05

0'18 promila alkoholu jaka kara

#7 Guest_lolek

Guest_lolek
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 04:44

Jaka kara na kacu?

#8 Guest_adamgrajewski

Guest_adamgrajewski
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 11:47

Z jazdą po alkoholu nie ma żartów. Miałem naprawdę szczęście, że nikt nie zginął po mojej ostatniej imprezie... Mecenas Olężałek bronił mnie w sądzie gdzie wywalczył najłagodniejszy możliwy wyrok kary. Jestem wdzięczny za rzeczowość i skuteczność.

#9 Guest_loler

Guest_loler
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:05

Jaka kara po spożyciu 1Litra wódy?

#10 Guest_agnieszka_g855

Guest_agnieszka_g855
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 21:01

Witam mam takie pytanie mój mąż w listopadzie2018 został złapany na jeździe po pijaku skuterem dostał za to prace społeczne, grzywnę 5000 zł i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na3 lata . Teraz we wrześniu został złapany na jeździe po pijaku autem . Przyszło pismo z prokuratury że zostały przesłane dokumenty i tam jest akt oskarżenia o takich num art 178a par 4 kk . Mam pytanie co za tomu grozi . I czy jak jestem osobą niepełnosprawną o stopniu znacznym i mam napisane że niezdolna do samodzielnej egzystencji czy on może mieć łagodniejszy wyrok . Ja pracuję na normalną umowę o pracę pracuję na dwie zmiany. I szczerze nie chciała bym aby moja niepełnosprawność go uratowała ponieważ on ciągle jeździ po pijaku jak nie rowerem skuterem itd chciała bym żeby odczuł karę bo może to by go czegoś nauczyło

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych