Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oryginalny prezent dla rodziców

prezent dla rodziców

wróć do serwisu Księgowość 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ankaskakanka

ankaskakanka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 luty 2020 - 17:34

Stanowczo doradzam wypad na weekend dla rodziców. Szczególnie im należy się chwila relaksu i odpoczynku!  Ładne pokoje i apartamenty do wynajęcia koło Krakowa są w Grand House w Mogilanach w bardzo przyzwoitych cenach. Na miejscu jest także przepiękna restauracja, w której naprawdę dobrze karmią. Dla gości hotelowych dostępna jest strefa relaksu wyposażona w z tego co pamiętam 3 sauny :) Także wypad na weekend fajny nie tylko dla rodziców :)

#22 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów

Napisano 24 luty 2020 - 11:02

Pomysł z romantyczną kolacją dla rodziców jako prezent bardzo mi się podoba. W wielu miastach są miejsca gdzie warto na taką kolacje stolik zarezerwować. Można wpisać w wyszukiwarkę np. restauracja Rzeszów i na pewno pokaże nam sporo wyników wraz z opiniami. 

#23 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 09:19

My dopiero damy, ale planujemy skrzyneczki lub kosze które sami skomponujemy z ulubionych kaw, słodyczy i herbat naszych rodziców do tego dla jednych książki a dla drugich rodziców skrzyneczka z narzędziami - praktyczne i z rzeczy które wiemy ze lubią i ze je wykorzystają ;)

Jesli nie macie ochoty bawić się w takie domowe dyi, polecam zajrzeć sobie na stronę:

https://upominkowyko...osze-upominkowe

Znajdziecie tutaj gotowe kosze prezentowe dla rodziców. W których będą smakołyki.

zestaw-3-owocowa-rapsodia.jpg

#24 komanas33

komanas33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 10:51

Moim zdaniem najlepiej jest kupić im coś praktycznego

#25 Guest_AgRaFkA

Guest_AgRaFkA
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2020 - 15:48

Moim zdaniem najlepsze prezenty to kosmetyki, można na przykład wybrać ekologiczne i z naturalnym składem (takie oferuje polska firma AVA Laboratorium).

#26 BartL

BartL

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:50

Napisano 21 wrzesień 2020 - 11:51

Moim zdaniem najlepiej jest kupić im coś praktycznego

Też tak uważam. Ja swoim rodzicom kupiłem ekspres do kawy. Było to już jakiś czas temu. Ekspres cały czas w użytku, rodzice zadowoleni. Ja oczywiście też, że prezent trafiony :)

#27 daisyy

daisyy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 12 październik 2020 - 09:56

Warto kupić coś przydatnego, bo takie prezenty zazwyczaj są trafione. Ja swoim rodzicom ostatnio sprawiłam Roombe z której są zachwyceni. Od razu stary odkurzacz poszedł w odstawkę :) 

#28 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 23 październik 2020 - 09:27

Ja bym im wykupiła jakiś weekend w spa jeśli budżet na to ci pozwala A jeśli nie to jakiś karnet na np masaż, lub kolację romantyczna.

Jesli jednak masz ograniczone fundusze albo chciałabyś po prostu sprawic im coś praktycznego co im się w przyszłości przyda, polecam zajrzec sobie na stronę tego sklepu:

https://domownia.pl/...ciel-bawelniana

W sklepie jest w dobrej cenie pościel bawełniana. ten komplet poscieli jet piękny:

5902232488524-1.jpg

#29 umastar44

umastar44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 październik 2020 - 08:10

Moim zdaniem warto byłoby kupić im coś praktycznego

#30 AlicjaB80

AlicjaB80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 23:41

Ja zamówiłam rodzicom pod choinkę zestaw ręcznie robionych ekologicznych świec zapachowych z https://malafabryczk...e-robione/1310Zamówienie przyszło zapakowanie od razu na prezent z świątecznym nadrukiem na pudełku i czerwoną kokardą. Jestem bardzo zadowolona.

#31 benabozena

benabozena

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 grudzień 2020 - 13:53

Często miewam problem co kupić moim rodzicom. Oni zawsze uważają, że wszystko mają i nic nowego nie potrzebują. :) Natomiast ja zawsze staram się im kupić coś wyjątkowego i przydatnego. Ostatnio na stronie: https://tagomago.pl/ zamówiłam dla mamy i dla taty zestawy z kosmetykami i perfumami. Mam nadzieję, że  z prezentu będą zadowoleni, a zapachy przypadną im do gustu. :)

A ja ostatnio trafiłam na coś opartego na wspomnieniach i myślę, że wszyscy rodzice z przyjemnością powspominają swoją młodość. Gra "Jak to wtedy było?" Myślę, że to dla rodziców spora niespodzianka. Sama z przyjemnością sobie przypomnę jak wyglądał kultowy już "ogórek";-)

#32 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2020 - 23:10

Ja stawiam na praktyczne prezenty. W tym roku kupiłam rodzicom wysokiej klasy ekspres do kawy ze sklepu Arte Cafe. Polecam ten sklep, znajdziesz tam rewelacyjne ekspresy w dobrych cenach.

#33 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2020 - 23:10

Ja stawiam na praktyczne prezenty. W tym roku kupiłam rodzicom wysokiej klasy ekspres do kawy ze sklepu Arte Cafe. Polecam ten sklep, znajdziesz tam rewelacyjne ekspresy w dobrych cenach.

#34 zuzka471

zuzka471

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 18:49

Wycieczka do spa jest świetnym pomysłem na prezent. Moi rodzice byli na takim wypadzie w Białowieży. Przy okazji zwiedzili rezerwat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy