Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Program dla zwolnionych z VAT

program do faktur bez vat darmowy program do faktur program do faktur online

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Garbek

Garbek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 luty 2019 - 10:46

​Pewnie też macie lub mieliście ten problem. Jestem podatnikiem zwolnionym z VAT i długi czas poszukiwałem dobrego programu, który pozwoli mi wystawiać dokumenty bez VAT. W końcu znalazłem program do faktur Faktura Small Business. Jest bardzo prosty w obsłudze i mogę z niego korzystać zarówno jako zwolniony z VAT lub gdybym stał się VAT-owcem. Super opcja polecam potestować i nie mieć tego problemu co miałem na początku :)

#2 Guest_hans_kloss

Guest_hans_kloss
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:06

Żenująca krypto reklama. Jak program działa w ten sam sposób jak jego promotor to współczuję użytkownikom.

#3 konrad-lorenc

konrad-lorenc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 luty 2019 - 12:30

w programie online systim.pl też można wystawiać faktury zwolnione z VAT czyli dawniej Rachunek lub można w ogóle ustawić w programie, że nie jest się płatnikiem VAT i wtedy wszystkie opcje dotyczące stawek VAT będą wyłączone, tak samo rejestr VAT w księgowości.

#4 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 12:36

W sumie to większość ogólnodostępnych programów ma taką funkcję. Wystarczy poszukać.

Serwis dla przedsiębiorców mojafaktura24.pl

#5 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:44

Program "Rachunek" z Pakietu Przedsiębiorcy jest dla nie-Vatowców. Można oczywiście zmienić sobie nazwę dokumentu na wydruku, aby była faktura. Swoją drogą program bardzo przyjazny, tani i intuicyjny w obsłudze...https://www.pakietpr...rcy.pl/rachunek

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 18 wrzesień 2021 - 14:35

W mojej opinii zdecydowanie Faktura Vat 2021 Standard  https://www.rafsoft....aktur-standard/ i warto też go przetestować, czy jest odpowiednim rozwiązaniem dla Waszego biznesu.  Posiada szereg funkcji, dostępne są trzy wersje w zależności od wielkości firmy i też od początku sprawnie działająca obsługa klienta. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jak się przyjął i czy będziecie przy nim zostawali też w kolejnym roku. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program do faktur, bez vat, darmowy program do faktur, program do faktur online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy