Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chodzenie na zabiegi upiększające

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 25 luty 2019 - 23:06

Czy chodzenie na zabiegi upiększające jest dla was czymś normalnym? Czy jednak unikacie klinik piękności, ponieważ uważacie, że jest to dla was zbędne? 

#2 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 02:17

Korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej też i nie kryję się z tym. Jestem po czterdziestce także w moim wieku to już nawet wskazane. Co do chirurgii to poprawiałam biust u Dominika Boligłowy w Krakowie i że fajnie to wyszło to pomyślałam o małym liftingu twarzy ale muszę jeszcze trochę poczekać. Ogólnie to świetna sprawa, jeśli się podchodzi do tego rozsądnie.

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 760 postów

Napisano 26 luty 2019 - 10:18

Prowadzę własną firmę, gdzie muszę dobrze wyglądać spotykając się z klientami. Dlatego estetyczny ubiór to nie wszystko muszę mieć zadbaną twarz i dłonie, aby wywierać jak najlepsze wrażenie i wzbudzać zaufanie, więc regularnie pojawiam się na tego typu zabiegach, zwłaszcza na liftingu, lub też pedicurze. 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 27 luty 2019 - 23:41

Długo trwa jeden taki zabieg? Ostatnio nad tym zaczęłam bardziej rozmyślać i także chce coś w sobie zmienić, jednak boje się trochę, ponieważ z tego co słyszałam od przyjaciółki to jest niesamowity ból. I z tego co mi mówiła, to też dużo za to się płaci.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 760 postów

Napisano 28 luty 2019 - 12:27

Lifting kiedyś był znacznie bardziej bolesny, teraz naprawdę jest bez bólu i bez żadnych operacji, bo w większości salonów wykorzystuje się już do tego fale dźwiękowe. Koszty to już trochę indywidualna sprawa, dla jednego jest to dużo, dla innego mało. No i jeszcze co do czasu, to zwykle nie przekracza to półtora godziny (zależy wszystko od części ciała). 

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 16:23

Ja zawsze kojarzyłam lifting z licznymi cięciami i szwami, dlatego myślałam, że czas takich zabiegów jest długi. Na papierze taki bezoperacyjny lifting wygląda naprawdę znakomicie, tylko czy jest on przynajmniej w jakimś stopniu tak skuteczny jak zwykła operacja? 

#7 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 760 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 11:12

Takie zabiegi są mega skuteczne. Myślę, że za pewien czas takie bezoperacyjne liftingi wyprą te tradycyjne. Są one znacznie mniej problematyczne i zajmują mniej czasu. Jak chcesz zobaczyć efekty, to wystarczy, że na Google poszukasz zdjęć przed i po, albo sama przejdziesz się do kliniki w Warszawie http://www.y-s.pl/ i sama wypróbujesz 

#8 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 21:05

W pewnym wieku zabieg u kosmetyczki to za mało i u mnie chyba nadszedł ten wiek bo wcześniej jakieś efekty widziałam nawet po mezoterapii a  potem coraz mniej i coraz częściej musiałam korzystać z takich zabiegów. W końcu ostrzyknęłam sobie twarz własnym tłuszczem w okolicach skroni i kości policzkowych, u dr Pabiańczyka w klinice i efekt jak po liftingu ale ma być dłużej i całość właściwie bez bólu także polecam

#9 kaja.idzi

kaja.idzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 17:31

Ja się staram chodzić regularnie do kosmetyczki i też raz na czas na zabieg profesjonalny do dra Migały w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl/ Ostatnio robiłam zabieg mezoterapii z kwasem hialuronowym, a zimą osocze z dermapenem, efekt tego zabiegu akurat przeszedł moje oczekiwania, skóra po nim super!!!

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:47

Raz na jakiś czas lubię wybrać sie na taki zabieg. Niestety ale skóry nie mam juz takiej ładnej jak w latach nastoletnich tak więc muszę się zabiegami ratować. Poza tym zabiegi w dobrym gabinecie medycyny estetycznej dają o wiele lepsze efekty niż pielęgnacja domowa.

Najbardziej jestem zadowolona z efektów osocza bogatopłytkowego

https://klinikamagnu...bogatoplytkowe/

Sam w sobie może nie daje efektu wow jeśli chodzi o zlikwidowanie zmarszczek, ale seria zabiegów ma działąnie nawilżające, rewitalizujące oraz odmładzające. 

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:29

Wiele jest zabiegów nieinwazyjnych, z których można skorzystać. Nie trzeba od razu się operować.

Always look on the bright side of life!

#12 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 16:03

Moim zdaniem takie zabiegi poprawiające nasz wygląd to dobre rozwiązanie jeśli ktoś ma kompleksy. Ja miałem wykonywaną ginekomastię w klinice http://klinikagrzesiak.pl/ bo był problem, miałem przerośnięte gruczoły piersiowe. I teraz nareszcie wyglądam tak jak zawsze chciałem.

#13 widna33

widna33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 19:18

Ja staram się regularnie dbać o siebie, także w ramach pielęgnacji w gabinecie medycyny estetycznej. Jestem pacjentką dra Migały, który prowadzi Klinikę Sfera (http://klinikasfera.pl/). Cenię sobie profesjonalizm i doświadczenie doktora, uważam, że to bardzo ważne, aby - jak już korzystamy z takich usług - wybierać sprawdzonych lekarzy. 

#14 Guest_makjh

Guest_makjh
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2020 - 18:29

Ja chodzę na mezoterapię igłową do WellDerm we Wrocławiu i bardzo ich polecam. Zabieg odmładza skórę, która po nim jest fajnie nawodniona i rozświetlona, ogólnie wygląda się młodziej i świeżej, no i redukuje drugi podbródek, z którym ja się zmagałam od zawsze, warto wybrać własnie ich.

#15 Guest_Anina

Guest_Anina
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 14:11

Ja miałam robiony lifting twarzy. Operacją zajął się chirurg - dr Łątkowski z kliniki z Polanicy-Zdroju i bardzo serdecznie go polecam. To świetny specjalista, nie owija w bawełnę, tylko mówi dokładnie jak będzie wyglądał zabieg, rekonwalescencja, jak będzie się po wszystkim wyglądać. Efekt oczarowuje, jest po 50tce i myślałam, że będę musiała wyglądać jak stara babcia, a wcale tak nie jest, moje opadnięte policzki i bruzdy na szyi zniknęły i wyglądam młodziej i po prostu lepiej. Wcale nie widać, bym miała jakąś operację, chirurg spisał się doskonale. 

#16 Guest_begone

Guest_begone
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2020 - 10:22

Jak są, to trzeba korzystać. Ja jestem bardzo zadowolona z tego jakie efekty na mojej twarzy daje mezoterapia igłowa. Na zabiegi chodzę do dr dr Michała Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. To jest doświadczony i kompetentny chirurg, zabiegi wykonuje w bezpiecznych warunkach i bardzo korzystnych cenach. Efekt mezoterapii jest super, twarz jest ładnie wygładzona, elastyczna, mięciutka, a przy tym zmarszczki znikają. bardzo polecam. 

#17 tryton09

tryton09

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 11:45

Oczywiście, że to normalne. Medycyna estetyczna powstała po to by pomóc nam w wyglądaniu dobrze w pewnym wieku jak i po to by zredukować niedoskonałości z którymi borykamy się od zawsze. Ja usuwałem na przykład blizny w DrWolfingerClinic i z czystym sumieniem mogę polecić wam skorzystanie z ich oferty!

#18 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 23 lipiec 2020 - 23:01

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo fajnie sprawdzają się nici liftingujące pdo mono https://mcfb.pl/prod...do/zwykle/mono/Bardzo skuteczne, ale jednocześnie też w pełni bezpieczne.

#19 bilok

bilok

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 21:01

Pewnie że normalnym! Nie ma sobie co wyrzucać, jeśli masz możliwość i chęc, to trzeba łazić. Moja mama korzysta z pijawek http://akupunkturapo.../hirudoterapia/bo pomagają na cellulit i co? To tez przecież upiększający zabieg. I też ciotki durne mówią, żeby się popukała w głowę, ale jak same chodzą „dla zdrowia” na pijawki, to jest ok. : D Ludzie!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych