Skocz do zawartości

Zdjęcie

kara za niezgodny numet sprzętu Cyfrowy Polsat

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jarek131

Jarek131

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2019 - 20:52

witam

Mam problem z bałaganem w Cyfrowym Polsacie (niestety nie da się tego inaczej nazwać) . Rozwiązałem z Nimi umowę na usługę Internetu, wszystko by było dobrze gdyby na koniec podczas terminowego rozliczenia się ze sprzętu okazałe się że numer seryjny oddawanego modemu nie zgadza się z tym co CP ma w swoim systemie i w umowie którą zawierałem kilka lat wcześniej.  Modem który posiadałem był oryginalny i jest to ten sam model co miałem w umowie , podczas oddawania tego urządzenie w punkcie CP osoba z obsługi postanowiła że przyjmie to urządzenie i w systemie zrobi to na zasadzie reklamacji aby systemowo się rozliczyć ze Mną. Po jakimś czasie otrzymałem pismo że reklamacja jest odrzucona i mam do zapłacenia karę w związku z nieterminowym oddaniem sprzętu, mimo że modem i router oddałem w terminie. Pamiętam historycznie że miałem problemy z Internetem i jeździłem do punktu obsługi klienta z sprzętem i najprawdopodobniej wtedy modem został wymieniony - niestety nie mam żadnych dokumentów na to a ten punkt został zlikwidowany. Nie wiem czy jest szansa wybrnąć z tej sytuacji tym bardziej że pisałem do nich oraz dzwoniłem i miałem zapewnienia że temat będzie załatwiony po czym znowu otrzymuje takie samo pismo. chciałem również aby sprawdzili w systemie do kogo należy modem który oddałem ale tu nikt nie chce tego robić.

Żeby było ciekawiej mam dokumentację na podobną historię ale z tunerem - tu sprawa została załatwiona za pomocą jednej reklamacji zgłoszonej w punkcie obsługi klienta.

Proszę o pomoc czy jest szansa w jakiś sposób to załatwić z tą Firmą - tym bardziej że wciąż jestem ich klientem (od ponad 14 lat) dodatkowo zastanawia mnie fakt czy są w stanie oddać mi modem z złym numerem seryjnym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych