Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 323 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:42

Czy znacie dobrą kancelarię która pomaga w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy ? 

#2 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5258 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:24

Ile razy jeszcze zadasz to pytanie?

#3 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 26 luty 2019 - 14:58

Bardzo dobre odszkodowanie wygrała dla mnie ekipa z SoS Bphc (najlepiej ich przez sos-bphc.com wyszukać). Do nich z kolei trafiłam przez znajomego któremu akurat nie pomogli ale i tak ich polecał bo od początku uczciwie mu tłumaczyli że jest za mało materiałów żeby potwierdzić jego wersję wydarzeń i negocjować jakąkolwiek kasę. U mnie już było inaczej, było nawet video z miejsca pracy gdzie dobrze widać jak doszło do wypadku więc problemu nie było.

#4 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 11:47

Życie toczy się w szalonym tempie i niestety... jest pełne wypadków. Po ostatniej lekturze https://voxveritas.p...many-kregoslup/ zastanawiam się nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia co prawda nie planuję złamać kręgosłupa, ale... no tak jak pisałem różnie to może być, bo przecież wypadki chodzą po ludziach. Wy jesteście dobrze ubezpieczeni? 

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#5 Guest_Paweł88

Guest_Paweł88
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:37

Ja długo szukałem pomocy w walce o odszkodowanie w UK i niestety dla Polaków tego wsparcia jest mało, bo w grę wchodzą trudności językowe, sprawy z tłumaczami. Dlatego znajomi z polski polecili mi fcs-accident.com/ i skorzystałem z tej oferty. Rzeczywiście kompleksowo zajmują się Polakami w sprawach o odszkodowanie, mają bardzo dobrze przygotowaną ofertę i jak się okazuje są bardzo efektywni w tym co robią. 

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 996 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:17

Warto skorzystać z jakiejś kancelarii.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych