Skocz do zawartości


Adwokat od spraw karnych Łódź


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_JM

Guest_JM
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 16:17

Mam taki problem: złapali mnie, jak jechałem samochodem po kilku piwach i zdaje się, że kroi się z tego grubsza sprawa. Poleci ktoś dobrego adwokata od takich spraw z Łodzi lub okolic?

#2 Guest_Zbyniek

Guest_Zbyniek
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 16:27

Miałem ten sam problem, ale zgłosiłem się do odpowiedniej osoby. Pan mecenas Cyrański poprowadził moją sprawę i pokazał klasę. Wywalczył mi bardzo korzystny wyrok. Idź do niego, on Ci pomoże.

#3 Guest_ziareneq78

Guest_ziareneq78
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 23:05

Ja miałem poważniejszy problem, bo wkopałem się w grubszą sprawę narkotykową. Na szczęście też poszedłem do mecenasa Cyrańskiego i dzięki temu chodzę sobie teraz po wolności, a niewiele brakowało, żebym poszedł do pudła. Mecenas Cyrański jest naprawdę dobry w sprawach karnych.

#4 Guest_patshques

Guest_patshques
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:35

Ja też korzystałem z usług pana adwokata Cyrańskiego. Bronił mnie i moich kolegów w sprawie o napad, dziesionę. Udowodnił, że nie zabraliśmy portfela i zarzut upadł. Nigdy nie zapomnę miny prokuratora przy odczytaniu wyroku. Liczył, że nas posadzi, ale mieliśmy dobrego obrońcę.

#5 Guest_wiaruss

Guest_wiaruss
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 11:11

Mnie też pomagał adwokat Cyrański. Chodziło o przerwe w karze. Wyciągnął mnie z pudła, kiedy moja mama chorowała i mogłem opiekować się nią na wolności. Potem mecenas Cyrański złożył kolejny wniosek i zawiesili mi resztę kary. W ogóle nie musiałem wracać do więzienia. Mecenas Cyrański to prawdziwy fachowiec od spraw karnych.

#6 Guest_Krynek

Guest_Krynek
 • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 06:21

Cyrański jest naprawdę dobry. Kiedy mnie skazali na bezwzględne więzienie, to myślałem, że już po mnie. Wtedy na szczęście pojawił się mecenas Cyrański i załatwił mi odroczenie wykonania kary, a później jeszcze trochę podziałał i zawiesili mi tę karę. W końcu w ogóle nie poszedłem siedzieć. Cyrański uratował mi życie.

#7 Guest_grzyb

Guest_grzyb
 • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 17:26

Mecenas Cyrański prowadził też moją sprawę o jazdę po pijaku. Udało mu się wywalczyć, żeby zabrali mi tylko prawko na motocykle, kategorię B mi zostawili. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem adwokatem Cyrańskim i myślę, że może iść do niego każdy,kto ma taką sprawę.

#8 Guest_luckyluke

Guest_luckyluke
 • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 06:54

Do mecenasa Cyrańskiego poszedłem już po wyroku. Wcześniej broniłem się sam i to był duży błąd, oczywiście skazali mnie. Okazało się jednak, że taki spec od spraw karnych jak mecenas Cyrański potrafi pomóc też po wyroku. Zaczęliśmy od odroczenia wykonania kary, pan mecenas podziałał i sąd rzeczywiście odroczył mi karę. Kiedy odroczenie się kończyło, mecenas załatwił mi przedłużenie odroczenia, a potem wystąpił o zawieszenie kary i to też się udało! Nie poszedłem do więzienia, mimo że skazali mnie na bezwzględną karę. Zawdzięczam to mecenasowi Cyrańskiemu. Polecam go każdemu, kto ma sprawę karną.

#9 Guest_stangdzieindziej

Guest_stangdzieindziej
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 06:52

Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na temat mecenasa Cyrańskiego, które tu przeczytałem. Sam kiedyś zaplątałem się w paskudną sprawę o oszustwo. Sytuacja wyglądała naprawdę źle, zacząłem przygotowywać się na najgorsze. Na szczęście zrobiłem mecenasa Cyrańskiego swoim obrońcą, a on tak poprowadził sprawę, że zostałem uniewinniony. Jestem bardzo zadowolony z pracy mecenasa Cyrańskiego i każdemu mogę go polecić.

#10 raku95

raku95

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 6 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 14:12

Złotym człowiekiem jest Wawrzyniec Chróścielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/. Dzięki temu adwokatowi miałam uproszczoną drogę do uniewinnienia. Były pracodawca, nie dość, że zwolnił mnie bezprawnie, to jeszcze posądził mnie o kradzież, która nie miała miejsca. Nie wiedziałam, co zrobić, ale ten pan mi wszystko wytłumaczył. Spokojnie poprowadził, mówił co i jak w sądzie mówić, ale wszystko zgodnie z prawdą oczywiście. Jestem temu Panu bardzo wdzięczna. #11 Guest_lemurrollo

Guest_lemurrollo
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:04

Zgadzam się z przedmówcami, najlepszym adwokatem od spraw karnych w Łodzi jest mecenas Cyrański. Mnie i moim kolegom przyklepali kiedyś dziesionę, a bronił nas właśnie Cyrański. Pokazał klasę. Prokurator nie miał z nim szans na sali sądowej. Wszyscy zostaliśmy uniewinnieni, a to zasługa profesjonalnego podejścia pana adwokata Cyrańskiego. Każdemu mogę go polecić.

#12 Guest_ańdzia

Guest_ańdzia
 • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:26

Ja też mogę polecić każdemu pana adwokata Cyrańskiego. Bardzo kiedyś pomógł mojemu narzeczonemu. Chodziło o grubszy temat z narkotykami, ale pan Cyrański podziałał i narzeczonego wypuścili. Mecenas Cyrański to dobry fachowiec od takich spraw.

#13 Guest_irek

Guest_irek
 • Goście

Napisano dziś, 07:45

Zgadzam się z innymi osobami na tym forum, ze sprawą karną naprawdę warto iść do mecenasa Cyrańskiego. Mnie też uratował od odsiadki, a naprawdę niewiele brakowało, żeby mnie zamknęli. Mecenas podziałał jak trzeba, ogarnął wszystko i mnie wybronił. To prawdziwy ekspert od takich spraw.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych