Kategorie
Skocz do zawartości

Adwokat od spraw karnych Łódź


Gość JM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten sam problem, ale zgłosiłem się do odpowiedniej osoby. Pan mecenas Cyrański poprowadził moją sprawę i pokazał klasę. Wywalczył mi bardzo korzystny wyrok. Idź do niego, on Ci pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziareneq78
Ja miałem poważniejszy problem, bo wkopałem się w grubszą sprawę narkotykową. Na szczęście też poszedłem do mecenasa Cyrańskiego i dzięki temu chodzę sobie teraz po wolności, a niewiele brakowało, żebym poszedł do pudła. Mecenas Cyrański jest naprawdę dobry w sprawach karnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość patshques
Ja też korzystałem z usług pana adwokata Cyrańskiego. Bronił mnie i moich kolegów w sprawie o napad, dziesionę. Udowodnił, że nie zabraliśmy portfela i zarzut upadł. Nigdy nie zapomnę miny prokuratora przy odczytaniu wyroku. Liczył, że nas posadzi, ale mieliśmy dobrego obrońcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pomagał adwokat Cyrański. Chodziło o przerwe w karze. Wyciągnął mnie z pudła, kiedy moja mama chorowała i mogłem opiekować się nią na wolności. Potem mecenas Cyrański złożył kolejny wniosek i zawiesili mi resztę kary. W ogóle nie musiałem wracać do więzienia. Mecenas Cyrański to prawdziwy fachowiec od spraw karnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrański jest naprawdę dobry. Kiedy mnie skazali na bezwzględne więzienie, to myślałem, że już po mnie. Wtedy na szczęście pojawił się mecenas Cyrański i załatwił mi odroczenie wykonania kary, a później jeszcze trochę podziałał i zawiesili mi tę karę. W końcu w ogóle nie poszedłem siedzieć. Cyrański uratował mi życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenas Cyrański prowadził też moją sprawę o jazdę po pijaku. Udało mu się wywalczyć, żeby zabrali mi tylko prawko na motocykle, kategorię B mi zostawili. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem adwokatem Cyrańskim i myślę, że może iść do niego każdy,kto ma taką sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luckyluke
Do mecenasa Cyrańskiego poszedłem już po wyroku. Wcześniej broniłem się sam i to był duży błąd, oczywiście skazali mnie. Okazało się jednak, że taki spec od spraw karnych jak mecenas Cyrański potrafi pomóc też po wyroku. Zaczęliśmy od odroczenia wykonania kary, pan mecenas podziałał i sąd rzeczywiście odroczył mi karę. Kiedy odroczenie się kończyło, mecenas załatwił mi przedłużenie odroczenia, a potem wystąpił o zawieszenie kary i to też się udało! Nie poszedłem do więzienia, mimo że skazali mnie na bezwzględną karę. Zawdzięczam to mecenasowi Cyrańskiemu. Polecam go każdemu, kto ma sprawę karną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stangdzieindziej
Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na temat mecenasa Cyrańskiego, które tu przeczytałem. Sam kiedyś zaplątałem się w paskudną sprawę o oszustwo. Sytuacja wyglądała naprawdę źle, zacząłem przygotowywać się na najgorsze. Na szczęście zrobiłem mecenasa Cyrańskiego swoim obrońcą, a on tak poprowadził sprawę, że zostałem uniewinniony. Jestem bardzo zadowolony z pracy mecenasa Cyrańskiego i każdemu mogę go polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złotym człowiekiem jest Wawrzyniec Chróścielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/. Dzięki temu adwokatowi miałam uproszczoną drogę do uniewinnienia. Były pracodawca, nie dość, że zwolnił mnie bezprawnie, to jeszcze posądził mnie o kradzież, która nie miała miejsca. Nie wiedziałam, co zrobić, ale ten pan mi wszystko wytłumaczył. Spokojnie poprowadził, mówił co i jak w sądzie mówić, ale wszystko zgodnie z prawdą oczywiście. Jestem temu Panu bardzo wdzięczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lemurrollo
Zgadzam się z przedmówcami, najlepszym adwokatem od spraw karnych w Łodzi jest mecenas Cyrański. Mnie i moim kolegom przyklepali kiedyś dziesionę, a bronił nas właśnie Cyrański. Pokazał klasę. Prokurator nie miał z nim szans na sali sądowej. Wszyscy zostaliśmy uniewinnieni, a to zasługa profesjonalnego podejścia pana adwokata Cyrańskiego. Każdemu mogę go polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić każdemu pana adwokata Cyrańskiego. Bardzo kiedyś pomógł mojemu narzeczonemu. Chodziło o grubszy temat z narkotykami, ale pan Cyrański podziałał i narzeczonego wypuścili. Mecenas Cyrański to dobry fachowiec od takich spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z innymi osobami na tym forum, ze sprawą karną naprawdę warto iść do mecenasa Cyrańskiego. Mnie też uratował od odsiadki, a naprawdę niewiele brakowało, żeby mnie zamknęli. Mecenas podziałał jak trzeba, ogarnął wszystko i mnie wybronił. To prawdziwy ekspert od takich spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić renomę pana mecenasa Cyrańskiego jako dużej klasy fachowca od spraw karnych. Osobiście zgłosiłem się do niego ze skomplikowaną sprawą - prokuratura zarzucała mi niegospodarność w zarządzaniu kierowanym przeze mnie przedsiębiorstwem. Pan mecenas w czasie naszego pierwszego spotkania przeanalizował wstępnie moją sprawę i opierając się na orzecznictwie w podobnych sprawach zaproponował mi pewien kierunek działania w ramach naszej strategii obrończej. Ustanowiłem go swoim obrońcą, a on przeanalizował gruntownie akta sprawy i wykrył tam szereg niespójności, które następnie wykorzystał, przygotowując odpowiedź na akt oskarżenia. Przed sądem mecenas Cyrański był bardzo aktywny, obalił dowody przedstawione przez prokuraturę i przedstawił własne - ze świadków i z dokumentów, wykazując, że moje decyzje zarządcze były słuszne. Sąd nie miał innego wyjścia - musiał mnie uniewinnić. Pan mecenas Cyrański jest najlepszym wyborem w tego rodzaju sprawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodziło zupełnie o co innego, ale mnie też wyciągnął mecenas Cyrański. Bawiłem się kiedyś trochę w dilowanie i w końcu mnie powinęli razem z kolegami. Zrobiło się grubo, bo doklepali mi udział w zorganizowanej grupie przestępczej i wyglądało, że prędko nie wyjdę. Na szczęście rodzina ustanowiła mi obrońcę - mecenasa Cyrańskiego. Mecenas ugadał się z prokuratorem i niedługo puścili mnie za niedużą kaucją. Przed sądem mecenas Cyrański bronił mnie z dużym zaangażowaniem i udowodnił sądowi, że ja z tą całą grupą nie miałem nic wspólnego, tylko wziąłem od nich trochę materiału na własny użytek. Dzięki temu dostałem tylko niewielkie zawiasy, a koledzy niestety poszli siedzieć. Cieszę się, że bronił mnie Cyrański, miałem dużo szczęścia, że trafił mi się taki adwokat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem bardzo podobny problem. Pojechałem na motocyklu, kiedy byłem jeszcze trochę wczorajszy. Złapali mnie i wydmuchałem tyle, że wystarczyło na prokuratorski zarzut. Od kolegi dowiedziałem się, że jest w Łodzi taki adwokat karnista, który specjalizuje się w przestępstwach drogowych, a nazywa się Cyrański. Poszedłem do niego po pomoc. Dodam, że sprawa była poważna, by jestem zawodowym kierowcą i mam wszystkie kategorie prawa jazdy. Pan adwokat Cyrański powiedział mi na spotkaniu, że widzi możliwość, żeby mi pomóc, więc powierzyłem mu tę sprawę. Podziałał, jak należy, pozałatwiał z prokuratorem i wywalczył mi to, czego potrzebowałem - sądowy zakaz prowadzenia pojazdów był tylko na motocykle, pozostałych kategorii nie ruszyli. Mecenas Cyrański to naprawdę rzetelny i skuteczny fachowiec, można do niego iść z każdą taką sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zgadzam się z przedmówcami, pan adwokat Cyrański to najlepszy w Łodzi ekspert od spraw karnych. Uratował mnie w sprawie o wypadek drogowy. Poszłam do niego dość późno, bo dopiero wtedy, gdy sąd skazał mnie na grzywnę wyrokiem nakazowym. Mam taką pracę, że muszę mieć czyste konto, nie mogę być karana. Pan mecenas poprowadził moją sprawę w wielkim stylu. Zaskarżył wyrok nakazowy, złożył pismo z wnioskami o dowody, bardzo dokładnie przesłuchał świadków. Dzięki staraniom mecenasa Cyrańskiego w sprawie wyszło na jaw, że do wypadku nie doszło z mojej winy. Sąd nie miał innego wyjścia, musiał wydać wyrok uniewinniający. Bardzo się cieszę, że wybrałam wtedy właśnie mecenasa Cyrańskiego, dzięki niemu nie zostałam skazana i nie straciłam pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość conggio
Mnie pan mecenas Cyrański pomógł w sprawie o oszustwo. Zostałem bezpodstawnie oskarżony przez moich kontrahentów o to, że celowo nie wysłałem im opłaconego wcześniej towaru. Sprawa była dęta, ale ponieważ różnych transakcji między nami było dużo i trudno się było w tym połapać, to prokurator postawił mi zarzuty. Wtedy postanowiłem zwrócić się o pomoc do prawnika. Od kolegów dowiedziałem się, że najlepszy fachowcem od takich spraw w Łodzi jest adwokat Cyrański - od razu do niego poszedłem. Już na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, opowiedział mi ze szczegółami, co można zrobić w mojej sprawie, żeby mnie z tego wyciągnąć. Byłem bardzo zadowolony z tej rozmowy, więc zleciłem mecenasowi poprowadzenie całej sprawy. Mecenas od razu wziął się do roboty. Na następny dzień skontaktował się z prokuratorem, przeanalizował akta i złożył odpowiednie dokumenty. Wykazał prokuratorowi, że nie ma podstaw, żeby mnie oskarżać. Postępowanie zostało umorzone, a ja uratowałem moje dobre imię. Zawdzięczam to profesjonalnemu podejściu pana adwokata Cyrańskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość andrzejkaninski

Mecenas Olężałek załatwił mi najłagodniejszy możliwy wyrok w sprawie o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości... Nie jestem dumny z tego co zrobiłem, wręcz przeciwnie, dlatego podwójnie doceniam pomoc i wiem, że drugi raz po alkoholu za kółko nie wsiądę... Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale i tak muszę z tym żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...