Skocz do zawartości

Zdjęcie

Emerytury matczyne od 1 marca 2019 r.

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671554 postów

Napisano 19 luty 2019 - 00:04

Emerytury matczyne, czyli dla kobiet, które wychowały 4 lub więcej dzieci i z tego powodu nie pracowały zawodowo, najprawdopodobniej wejdą w życie 1 marca 2019 r. Wcześniej zapowiadano, że emerytury dla matek czwórki dzieci wejdą w życie już 1 stycznia 2019 r.

Powrót do artykułu: Emerytury matczyne od 1 marca 2019 r.

#2 Guest_elza

Guest_elza
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 00:04

No to teraz "chrzestni +". Najbardziej nie zauważalną grupą społeczną są emeryci, renciści,nawet źle im obliczono podwyżki i dostaną tylko parę groszy, a leki w aptekach ciągle drożeją

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:16

Przepisy, które wchodzą nie mają na celu pomocy najbardziej potrzebującym, ale aktywizację wyborczą tych, którzy na wybory nie chodzą, ale ruszą, jak się im powie, że inna niż jedyna właściwa partia przywileje im odbierze, więc na PiS trzeba głosować.

Obecny rząd g... obchodzi to, że ja nie mam możliwości rehabilitowania mojego dziecka, które ma szansę na normalne życie dzięki rehabilitacji, ale dla państwa jest zbyt "zdrowe", żeby uzyskać jakąś pomoc, a przekraczając kryterium dochodowe jako samotny rodzic 500+ plus też nie dostaję. Muszę wybierać, nad którym z deficytów dziecka pracować, bo na 1500 zł na rehabilitację miesięcznie mnie nie stać.

Ten kraj dzięki PiS to raj dla nierobów i kombinatorów, bo jak ktoś uczciwie pracuje, to nie ma szans na jakąkolwiek pomoc.

Dorwali się do władzy i teraz rozdając ciężko zarobione przez nas pieniądze będą się trzymać koryta póki się da - ty człowieku uczciwie płacąc podatki sam sobie pomagaj, bo skromnie żyjący za kilkutysięczną emeryturkę i kilkutysięczne uposażenie poselskie pan prezes ma zwykłych obywateli w d... , jego interesuje tylko władza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych