Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chińskie smartfony, których bez obaw używa amerykański rząd? BlackBerry

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:42

Biorąc pod uwagę aferę, z jednym z chińskich gigantów telekomunikacyjnych w tle, zaskakuje, że najbezpieczniejsze smartfony z systemem Android również produkowane są w Chinach. Urządzenia BlackBerry wciąż imponują poziomem bezpieczeństwa. Na tyle, że mogą z nich korzystać amerykańscy urzędnicy.

Powrót do artykułu: Chińskie smartfony, których bez obaw używa amerykański rząd? BlackBerry

#2 Guest_Łuka

Guest_Łuka
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:42

Posiadam Key2 i uważam że to bardzo dobry telefon. Szkoda tylko że BlackBerry nie są tak popularne w Polsce

#3 Guest_Name*

Guest_Name*
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:26

Ja po średnio udanym KeyOne zaryzykowałem i kupiłem Key2. To był strzał w dziesiątkę, bo ten model już spełnia wszystkie wymagania pod względem szybkości działania. Niestety mało kto rozumie potrzebę zabezpieczania swoich danych, dlatego pewnie nie są to specjalnie popularne telefony. Ja pracując w branży, gdzie za wyciek danych sam odpowiadałbym finansowo, muszę dbać o pewne kwestie. Podsumowując ten trochę przydługi komentarz, ja jestem bardzo zadowolony ze swojego smartfona, nie tylko ze względu na zabezpieczenia.

#4 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 07:39

Czytałem na temat na stronie http://www.adwordspress.pl/ dużo ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć o smartwatchach i innych ciekawych tematów, warto sobie zajrzec mają naprawdę wiele ciekawych porad.

#5 Guest_rtb

Guest_rtb
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 21:51

A to ciekawe, dzięki za artykuł - przyda się

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy