Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamerzysta na wesele - tak, czy nie?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 590 postów

Napisano 18 luty 2019 - 12:32

Czy na waszym weselu pojawił się zarówno kamerzysta jak i fotograf, czy tylko jedno z nich? No w sumie, to nie wiem, czy są potrzebne aż dwie te osoby, myślę, żeby wynająć tylko kamerzystę, ponieważ film ogląda się przyjemniej od zdjęć. 

#2 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 13:54

Firmy zajmujące się kamerowaniem i filmowaniem oferują różne pakiety np. 2+1, czyli dwóch kamerzystów i jeden fotograf, przy czym jeden z kamerzystów operuje także dronem. Mogę polecić Remake-Studio i p. Sadowskiego. Efekty zobaczy na ich FB i stronie www. Są dobrzy w tym co robią i dojeżdżają w każde miejsce. 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 20 luty 2019 - 13:16

Jeżeli nie masz pieniędzy, no to ja bym nie brał kamerzysty, zawsze wtedy trochę zaoszczędzisz. Jednak jeśli masz kasę i przeznaczysz ją na coś innego, to już zdecydowanie lepiej zainwestować w kamerzystę, bo posiadanie filmu z wesela jest fajne i jestem pewny, że za kilkanaście lat z chęcią będziecie go oglądali. 

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 590 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 20:10

Nie no kasa to raczej nie jest spory kłopot, tylko nie wiem po prostu, czy fotograf i kamerzysta to nie jest za dużo. Co do powrotu do wspomnieć, no to oczywiście, jest to niezaprzeczalnie mocny powód i chyba jednak się na niego zdecydujemy. Tylko czy są jakieś sprawdzone metody na to, by trafnie wybrać dobrego kamerzystę? 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 14:34

Nie ma lepszego sposobu na to by sprawić, czy kamerzysta przypadnie Ci do gustu od przeglądnięcia portfolio. Dobry kamerzysta zawsze będzie je chętnie pokazywał, żeby ukazać jak dobre ujęcia potrafi wykonywać, natomiast ten słaby raczej będzie tego unikał i szukał naiwniaków i pechowców. Jeśli szukasz osoby, która się tym zajmie i nie wiesz do kogo się zgłosić to zainteresuj się tym człowiekiem https://www.tro.com.pl/, film ślubny będzie po prostu perfekcyjny. 

#6 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 15:22

Film z wesela to fajna pamiątka, a więc czemu nie:) Mój kumpel jednak chce wybrnąć z tego inaczej, parę lat temu dostał w prezencie kamerę i chce aby ktoś ze znajomych nagrywał a później podobno wystarczy użyć odpowiedniego oprogramowania aby ulepszyć jakość nagrania. Przeglądaliśmy nawet gdzie i jakie można kupić. Kolega jest za tym: https://www.vebo.pl/magix-vegas-probo stwierdził, że na weselu uzbiera koperty i koszt mu się zwróci. Ja bym się jednak rozejrzał jeszcze za alternatywami, bo nigdy nie wiadomo czy rodzinka nie przyniesie po prostu czekoladek. Znacie może jeszcze jakieś godne uwagi edytory video?

#7 Bartoszf

Bartoszf

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 18:08

Na moim weselu był tylko fotograf, uznaliśmy, że nikomu nie będzie się chciało ogladać minimum trzygodzinnej relacji z wesela, mnie samemu nie chciałoby się tego ogladać. Natomiast zdjęcia, zwłaszcza te zrobione z pomysłem i profesjonalnie, mają swój urok. Zdecydowaliśmy się na fotografa z okolic Krakowa, Łukasza Olejniczaka, i powiedzieć, że byliśmy zadowoleni to za mało. Zerknijcie sobie na jego portfolio http://www.lukaszolejniczak.net.pl/, jak się ma takiego fotografa, to kamerzysta jest zbędny.

#8 mancity

mancity

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 maj 2019 - 07:39

Często fotograf może być zapewniony przez salę na której odbywa się przyjęcie weselne. Tak jest w przypadku Domu Weselnego Astoria w miejscowości Kanie pod Warszawą. Bardzo indywidualne podejście oraz oczywiście menu które jest dopasowane do preferencji "młodych". Dogodna lokalizacja i konkurencyjne ceny, istnieje nawet możliwość przenocowania gości na miejscu lub pomoc w logistyce po weselu :)

#9 dorek11

dorek11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:05

Mieć wesele i nie mieć takiej pamiątki w formie nagrania? Gdybym się nie zdecydowała na kamerzystę, to po fakcie z pewnością bym żałowała. Dlatego u nas będzie, z tym że jeszcze nie jest wybrany. Póki co oglądamy sale. Najbardziej to mi się tutaj https://lawenda-szczecin.pl/spodobała, "Lawenda" właśnie. Wystrój jest taki inny, oryginalny, też z pozostałymi rzeczami typu atrakcje, menu to jest w czym wybierać. Widać, że znają się tam na organizacji wesel.

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 08:56

Lepiej miec drona na weselu.

Always look on the bright side of life!

#11 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:21

Moim zdaniem bez takich pamiątek w postaci filmu to się nie da obejść. ;) Nasz Wedding Planner także był tego samego zdania i razem wybraliśmy fajnego kamerzystę. No i w dodatku ze zniżką. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy