Skocz do zawartości

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

kredit

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pastor Osas Ben

Guest_Pastor Osas Ben
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 17:25

Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com

#2 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:43

Jakoś nie wierzę w takie super oferty. Zwłaszcza w bezpieczeństwo pozyskiwania środków. Jeśli kredyt to w banku, mała pożyczka- u rodziny.

#3 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 19 luty 2019 - 09:26

Wiadomo, że nikt nie robi tego charytatywnie. Ale można trafić na dobre oferty czasami. Wiem, że niektóre firmy pożyczkowe oferują darmowe chwilówki dla nowych klientów. Tutaj https://kredytolog.c...aswiadczen.htmlna przykład takie oferty. I to się opłaca.

#4 mari8

mari8

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 22:51

Czasem, gdy pieniadze są potrzebne na cito, warto pomyślec o jakmiś ultra dobrym ale i szybkim rozwiązaniu ;) Nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze jest to możliwe w banku, dlatego poczytaj sobie o https://www.smartvest.pl/. Może okazać się to lekiem na trundą sytuacje finansową w Twojej firmie ;) warto działać na zaś!!

#5 Izusia

Izusia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:12

Małą pożyczkę do 1500 złoty bez problemów można dostać przez neta na https://provemacredit.pl/?7483f2jeśli potrzebujecie to sprawdzona firma.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:54

Spadaj

#7 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 08 maj 2019 - 08:23

Wolę prędzej skorzystać z pomocy sprawdzonej firmy, która pomoże uzyskać dobry kredyt. Habza Finanse ma bardzo dobre opinię i bogątą ofertę związaną np. z konsolidacja chwilówek, kredytów, czy pomocy przy uzyskiwaniu zdolności kredytowej. Warto czasami skorzystać z pomocy specjalistów, a nie jakieś naciąganie :)

#8 Sanderka98

Sanderka98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 15 maj 2019 - 10:07

Jakoś nie wierzę w takie super oferty. Zwłaszcza w bezpieczeństwo pozyskiwania środków. Jeśli kredyt to w banku, mała pożyczka- u rodziny.

Tak się składa że w banku nie chcą mi udzielić pożyczki w sumie w instytucjach pozabankowych też mnie informują że nie mam zdolności kredytowej. Informują że najlepszą ofertą będzie pozyczka z gwarantem, chyba z tego skorzystam ponieważ potrzebuje pieniędzy na komunie. 
Zgadzam się że najlepiej pożyczyć od znajomych, ale większość mi odpowiada że takiej kwoty nie pożyczy że różnie to w życiu jest a inni "jakbym miał to bym pożyczył"  -_-

#9 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 21 maj 2019 - 15:58

Ja jak potrzebuję pilnie pieniędzy to zawsze zaglądam na https://pozyczkaczas.pl/ żeby poczytać trochę o nowościach w pożyczkach online. Moim zdaniem to najlepsza opcja, bo takie pożyczki internetowe są naprawdę tanie i opłacalne  :D Grunt to wiedzieć na jaki produkt finansowy najlepiej się zdecydować  :)

#10 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:13

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#11 Martin1

Martin1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:08

Jeśli szukacie pożyczek, to warto zajrzeć na Pasaż Finansowy Albert. https://europejskie....tyfinansowe.pl/ Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier. Dla osób nieorientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro.

#12 Guest_viktor

Guest_viktor
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:02

W reklamie wonga widziałem, że w promocji pierwsza pożyczka jest za 10 zł. Jakie są koszty kolejnej?

#13 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:08

Witam! Viktor, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#14 tillman.vivianne

tillman.vivianne

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBielany

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:17

Przed skorzystaniem z ofert pożyczkowych warto zasięgnąć opinii doradcy finansowego, który oceni naszą zdolność kredytową i doradzi w wyborze odpowiedniej oferty. 

doradca kredytowy warszawa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredit

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy