Skocz do zawartości

Makijaż permanentny szkolenia, gdzie??

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tosia

Guest_Tosia
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 19:37

Witam. Tak jak w temacie szukam szkoleń dotyczących makijażu permanentnego  i dobrze byłoby żeby po szkoleniu podstawowym było kolejne jak dla średnio zaawansowanych lub coś podobnego, oczywiście chodzi mi też żeby była poza wiedzą teoretyczna praktyka. za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam.

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:48

Hej. Jak zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu, to polecam Panią Annę Cwynar, która jest certyfikowanym szkoleniowcem Icolor. zapodaję do niej numer telefonu 577545466

#3 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 12:44

Witam. Tak jak w temacie szukam szkoleń dotyczących makijażu permanentnego  i dobrze byłoby żeby po szkoleniu podstawowym było kolejne jak dla średnio zaawansowanych lub coś podobnego, oczywiście chodzi mi też żeby była poza wiedzą teoretyczna praktyka. za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam.

Jest nie zbyt wiele takich miejsc w Polsca, ale właśnie wspomniana Pani Anna Cwynar robi takkie szkolenie w Legnicy i robi to bardzo profesjonalnie.

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:50

Mnie dziwi osobiście, zę niektórzy ludzie robią takie zabiegi bez odpowiedniego szkolenia albo po przejściu szkolenia online. Szkolenia online są dobre jeśli chcemy poszerzyć wiedzę, którą uzyskaliśmy wczesniej na szkoleniu podstawowym stacjonarnie.

Jeśli szukacie profesjonalnych szkoleń, polecam skontaktować się z tym centrum szkoleniowym:

https://lukomades.pl...ijazu-i-wizazu/

Centrum szkoleniowe znajduje się w Gliwicach i prowadzonę sa tam szkolenia przez certyfikowanych szkoleniowców i wizażystów z doświadczeniem. 

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:27

W Warszawie jest mnóstwo szkoleń z tego zakresu.

Always look on the bright side of life!

#6 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 02 październik 2019 - 08:42

taki makijaż naprawdę trzeba umieć zrobić bo widziałam w necie niejedno zdjęcie dokumentujące partactwo osób, ktore w życiu nie powinny się za to zabierać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy