Skocz do zawartości

zły paragraf wpisany w mandat

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:06

Witam , moja dziewczyna miała nieprzyjemną sytuacje , jadąc na drodze , policjant wyszedł nagle na drogę przy schowanym(nie widocznym) radiowozem, moja dziewczyna go nie zauważyła i pojechała dalej jakoś 200/300 metrów po czym się zatrzymała, radiowóz w tym czasie nie jechał za nią tylko dopiero podjechał na sygnałach i oświetleniu pod auto( parking kolo McDonald) po czym zjechała natychmiastowo na parking po zobaczeniu sygnałów, policjant wpisując mandat nie zatrzymania się do kontroli uznał ze paragraf brzmiący 178b? Czyli nie zatrzymanie pojazdu do kontroli mimo sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych, czyli przestępstwo za miast wykroczenie, teraz musi czekać 7 dni od mandatu żeby przyjść na komisariat w celu zlozenia zaznania , jest dwóch świadków ze pojazd został od razu zaparkowanych po tym jak policjant podjechał . i nie było kontynuacji( ucieczki ) po tym jak podjechał, moja dziewczyna potrzebuje codziennie dojeżdżać do pracy , i nie jest w stanie jeździć MPK ani PKS ponieważ nie ma u nas(wieś) a po tych 7 dniach ma mieć sprawę w sądzie, skoro nie pasuje jej paragraf o przestępstwo jest jakas możliwość uchylenia lub jakiejs innej drogi?

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:08

Oczywiście chodzi tu żeby nie musiała czekać te 7tyg do rozprawy ponieważ w tum czasie pilnie potrzebuje prawa jazdy , osoba nigdy nie była karana ani nie miała wykroczeń

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych