Skocz do zawartości

Karta obiegowa

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Takoma

Guest_Takoma
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:59

Jestem na wypowiedzeniu i jednocześnie na zwolnieniu lekarskim które kończy się tego samego dnia. Do końca wypowiedzenia muszę zdać wypełnioną kartę obiegową. Czy mogę zebrać podpisy (i za tym stawić się w pracy) w czasie zwolnienia?

#2 AnTo

AnTo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 13 luty 2019 - 16:04

Nie, z jakiej racji, bez karty obiegowej dostaniesz świadectwo pracy, a jak masz coś do rozliczenia możesz to zrobić dzień po zwolnieniu

#3 Guest_Takoma

Guest_Takoma
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:12

Ale nie mogę czy nie muszę? Bo mogę się przejść ostatniego dnia i pozbierać te podpisy. Przecież nie będę pracował. Czy to nie będzie potraktowane jako praca czy coś przez co nie będzie się zgadzało w papierach. Z mojej strony to nie problem a wolałbym mieć to załatwione w terminie.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:45

Nie można, mogą ci kazać zwracać zasiłek

#5 Michu53

Michu53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2019 - 14:10

Nie, z jakiej racji, bez karty obiegowej dostaniesz świadectwo pracy, a jak masz coś do rozliczenia możesz to zrobić dzień po zwolnieniu

Jestem na wypowiedzeniu i jednocześnie na zwolnieniu lekarskim które kończy się tego samego dnia. Do końca wypowiedzenia muszę zdać wypełnioną kartę obiegową. Czy mogę zebrać podpisy (i za tym stawić się w pracy) w czasie zwolnienia?

Zależy od przepisów wewnątrzzakładowych, np. z regulaminu pracy

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 14:18

Zależy od przepisów wewnątrzzakładowych, np. z regulaminu pracy

co ty pieprzysz? co ma do tego regulamin? na zwolnieniu lekarskim nie idziesz do pracy bo zus ci każe zwrócić zasiłek, rozumiesz?!

#7 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 14:26

Jak już sobie konto założyłeś i chcesz udzielać porad to nie pisz Michu53 bzdur.

To nie zależy od przepisów wewnątrzzakłądowych, ale od kodeksu pracy.

Z pracodawcą należy się rozliczyć niezwłocznie PO zakończeniu L4, nie w trakcie.

#8 Michu53

Michu53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2019 - 14:47

co ty pieprzysz? co ma do tego regulamin? na zwolnieniu lekarskim nie idziesz do pracy bo zus ci każe zwrócić zasiłek, rozumiesz?!

Jasne, ze nie powinien się rozliczać w trakcie chorobowego, ale w regulaminie powinien mieć zapisany termin rozliczenia "obiegówki"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych