Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdać egzamin na prawo jazdy - część XV: jak prawidłowo ruszyć na wzniesieniu?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49366 postów

Napisano 12 luty 2019 - 10:47

Jak prawidłowo wykonać manewr ruszania z miejsca do przodu na wzniesieniu czyli tzw. górkę? Nie jest to wbrew pozorom trudne. Dobry kierowca potrafi ruszyć na wzniesieniu w taki sposób, że pudełko zapałek umieszczone tuż za tylnym kołem nie ulegnie zgnieceniu, a więc samochód nie cofnie się nawet o milimetr.

Powrót do artykułu: Jak zdać egzamin na prawo jazdy - część XV: jak prawidłowo ruszyć na wzniesieniu?

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:47

Moim zdaniem kwestia odpowiedniej szkoły. Ja chodziłem do OSK ALFA Białystok i egzamin zdałem za pierwszym razem. POLECAM

#3 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 marzec 2019 - 08:03

Ja za to robiłem kurs w szkole Zdaj Prawko w Poznaniu i dzięki temu zdałem egzamin bezproblemowo :) Polecam każdemu.

#4 marcinkowski

marcinkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 13:13

To samo mówił mi mój instruktor z szkoła jazdy bytom  :D Pod koniec mojej nauki nawet zrobiliśmy ten test i dałem radę  B) Myślę że kurs prawa jazdy i jego zdanie w dużym stopniu zależy od szkoły i instruktora. Zła atmosfera w aucie nawet najlepszego kierowcę może rozproszyć i może robić błędy. 

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 12:20

Warto wybrać porządny ośrodek jazdy i ja tutaj zdecydowałem się na kurs prawa jazdy w ośrodku OSK Pegaz także jeżeli jeszcze ktoś z tych rejonów szuka pewnego miejsca z porządnymi instruktorami to moim zdaniem nie ma nic lepszego. Mi udało się praktycznie od poziomu zerowego zaliczyć egzamin praktyczny z jednym małym błędem bo pomylił mi się kierunek jazdy :D Mogłem też liczyć tutaj na ich duże wsparcie i bardzo spokojnie podejście na ostatnich godzinach gdzie już wszystkie manewry sobie dokładnie powtórzyłem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych