Skocz do zawartości

Teatr Warszawa

teatr warszawa jaki teatr warszawa teatry w warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gonzo

Guest_gonzo
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 20:55

Słuchajcie, polećcie jakieś fajne spektakle w Warszawskich teatrach na najbliższy czas. Mam postanowienie noworoczne, żeby więcej korzystać z kultury. Mam już zakupione bilety na wznowienie Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa, ale to dopiero na kwiecień :(

#2 Guest_Rybka

Guest_Rybka
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 16:28

To nie zapomnij na nich zagłosować, bo walczą o tytuł Teatru Roku z tego co widziałam na ich facebooku. A w międzyczasie możesz wybrać się na Walentynkową Cafe Sax albo Twist and Shout. Całe mnóstwo pozytywnej energii. :-)

#3 Guest_Miłka

Guest_Miłka
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:34

Wygrali. :-) Od początku trzymałam kciuki.  A na Jesus Christ byliście? Jak wrażenia?

#4 Guest_borie

Guest_borie
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:52

Też się cieszę, że wygrali, nawet udało mi się zagłosować (chociaż nie pamiętałam, że można regularnie). Nie byłam akurat w Rampie, ale miałam być okazję dawno temu w innym teatrze na śląsku i do Rampy się wybieram, żeby sprawdzić - słyszałam świetne opinie. 

#5 Andela

Andela

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:42

Wybieram się z przyjaciółką pod koniec miesiąca na spektakl muzyczny "Eva", o Evie Cassidy. Z Joanną Szczepkowską i Dorotą Osińską, więc dwa piękne, mocne głosy zapowiadają dobry spektakl. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych