Skocz do zawartości

Polecany zespół na wesele

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:54

Witam. Zakkadam temat, bo jestem na etapie poszukiwań dobrego zespołu na wesele, które będzie pod Warszawą. z tego, co zauważyłem wiele zespołów z różnych regionów w sumie gra w całej Polsce. mam nadzieję, że ktoś poleci ciekawy zespół z dobrym repertuarem, którego będę mógł być zadowolonym. tak przy okazji będzi eto świetny temat dla ludzi szukających dobrego polecenia. pozdrawiam.

#2 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:25

Ja powiem tylko tyle. Mid Max BEZKONKURENCYJNY!!

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:30

Ze swojej strony mogę Wam polecic zespół Sax. Dbają o całą oprwę muzyczną włącznie z oświetleniem. Mają bardzo dobre pomysły na wesele i ogólnie warto się na nich zdać, to wtedy większosć trudnych spraw związanych z weselem odpada.

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 09:52

Zapytajcie znajomych, u których było wesele, niech oni polecą kogoś.

#5 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:28

Warto tu wspomnieć o zespole The Crush. Wart uwagi zespół! pięknie grali i na sali i przed domem panny młodej. są kompletnie bezproblemowi!!

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 11:33

Ja polecam zespół Czerwone Biedronki z Zielonej Łąki pod Warszawą. Trąbka, pompka i organki, a solistka to staro Zagulina, co jak se wypije, to śpiewa że hej...

#7 KrzysztofMags

KrzysztofMags

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2019 - 00:30

Czy nie lepiej DJ na wesele? Wydaje mi się, że jeżeli DJ jest jednocześnie dobrym wodzirejem to wypada znacznie lepiej niż orkiestra/zespół.

transport lotniczy

#8 Guest_izabella maria

Guest_izabella maria
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:00

To zależy od dj'a. Ja bym raczej nie ryzykowałą. Słyszało się o kilku przypadkach, gdzie dj'em był ktoś zupełnie przypadkowy. Ktoś kto tylko chciał sobie zarobić, a o miksowaniu nie miał za grosz pojęcia. Nie tedy droga. Jest profesjonalny zespół Grooveavenue i warto brać ich pod uwagę, bo istnieją juz od lat, a to mówi samo przez się, że są dobrzy i konkurencja ich nie wykończyła,

#9 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 19:03

Będziesz miał dużo szczęścia jak zagra u Ciebie zespół The Crush! Tak więc szybko do nich dzwoń!

#10 mistif

mistif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:13

Trzeba kilka przesluchac by podjac decyzje.

#11 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:22

Z jednej strony zyjemy w czasach gdzie wszystko czego bysmy chcieli jest dostepne w wielu miejscach. Z drugiej strony wybor jest na tyle duzy, ze ciezko jest zdecydowac sie na cos konkretnego. Moze to wszystko brzmiec troche dziwnie jednak tak wlasnie jest. Pieniadze czesto stanowia swego rodzaju bariere przed skorzystaniem z uslug wysokiej jakosci. Trzeba sobie uswiadomic jedno, wesele prawdopodobnie bedziemy mieli jedno w zyciu dlatego warto odlozyc na nie troche wiecej grosza i zaszalec :) Nie ma dobrej zabawy bez dobrej oprawy muzyczna, to jest podstawa takiej imprezy. Niektorzy tutaj kombinuja jak ciac koszta, stad tez pojawiaja sie pomysly typu wynajecie DJa. Mi zupelnie taki rodzaj muzyki nie odpowiada i w wiekszosci przypadkow gosciom takze. Na takie okazje przyjezdzaja ludzie w roznym wieku, z rodziny bedzie duzo osob troszeczke starszych od nas dlatego to uszanujmy. O wiele lepiej beda sie bawic przy muzyce granej przez zespol. Pytanie jest tylko gdzie tak wlasciwie zaczac swoje poszukiwania. Odpowiedz jest prosta - na serwisach gdzie znajdziemy ogromna baze takich uslugodawcow np. https://www.weselezk...oly-weselne,52/Pozostaje tylko przesluchac ich tworczosc by podjac ostateczna decyzje.

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:58

Zdecydowanie lepiej wziąć DJ-a.

Always look on the bright side of life!

#13 Guest_kamila

Guest_kamila
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:07

Według mnie swietny jest zespół Blers. Nawet chyba duże gale ogarniają. Warto stawiać na nich.

#14 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:04

Zespół Sax ma duże doświadczenie sceniczne. Skoro istnieją tak długo, to musza być dobrzy.

#15 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:53

Przesłuchajcie sobie zespół Piano. Są nagrania na ich stronie.

#16 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 17:07

Czy nie lepiej DJ na wesele? Wydaje mi się, że jeżeli DJ jest jednocześnie dobrym wodzirejem to wypada znacznie lepiej niż orkiestra/zespół.

Nie fałszuje, duży plus.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 09:52

Nie fałszuje, duży plus.

Zespół fenix również nie fałszuje!! Nie trzeba mieć dj żeby nie było fałszu. Wystarczy mieć bardzo dobry zespół!

#18 Martynaap55

Martynaap55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2019 - 19:28

Wybór zespołu na wesele to trudna decyzja. Ja jednak zdecydowałem się na dj. Większy problem miałem z doborem atrakcji na wesele. W ostateczności wybrałem pokaz fajerwerków, ponieważ nikt kogo znam jeszcze nie miał tej atrakcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych