Skocz do zawartości

Dobry prawnik od prawa pracy w Łodzi

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Poziomka

Guest_Poziomka
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:02

W piątek dostałam wypowiedzenie umowy o pracę. Moim zdaniem przyczyny wypowiedzenia są niezgodne z prawdą. Potrzebuję dobrego prawnika z Łodzi, który zajmuje się takimi sprawami. Czy ktoś może mi kogoś polecić?

#2 Guest_czesiekTL

Guest_czesiekTL
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:55

Też kiedyś się znalazłem w takiej sytuacji. Pomógł mi wtedy adwokat Michał Jacek Cyrański. Poprowadził profesjonalnie moją sprawę i dzięki niemu przywrócono mnie do pracy. Idź do niego, pomoże Ci.

#3 Guest_Verrka65

Guest_Verrka65
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 09:40

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego. W moim przypadku chodziło o odszkodowanie za mobbing. Pan Cyrański wygrał mi tę sprawę - przyznał mi odszkodowanie, o które walczyliśmy. Wygląda na to, że do mecenasa Cyrańskiego warto iść z każdą sprawą z prawa pracy.

#4 Guest_Tommcio

Guest_Tommcio
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 12:56

Ja też skorzystałem z pomocy mecenasa Cyrańskiego. W moim przypadku chodziło o dyscyplinarne zwolnienie z pracy. Mecenas wykazał przed sądem, że mój szef nie miał racji, i sąd nie miał innego wyjścia, jak tylko przywrócić mnie do pracy. Bardzo mi się podobała współpraca z mecenasem Cyrańskim, polecam go każdemu.

#5 Guest_hydraulik.stefan

Guest_hydraulik.stefan
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:52

Ja też zawdzięczam swój powrót do pracy mecenasowi Cyrańskiemu. Zwolniono mnie z pracy na fałszywej podstawie. W wypowiedzeniu miałem napisane, że moje stanowisko zostanie zlikwidowane, a nic takiego nie miało miejsca. Mecenas Cyrański złożył odwołanie w sądzie, przedstawił dokumenty, jakie były potrzebne i wygraliśmy sprawę. Pan adwokat Cyrański naprawdę jest godny polecenia.

#6 Guest_mirunia

Guest_mirunia
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 10:25

Mnie też pan adwokat Cyrański pomagał w sprawie mobbingowej i też ją dla mnie wygrał. To mega profesjonalny prawnik i spec od prawa pracy.

#7 Guest_ava

Guest_ava
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 05:34

Moją sprawę również prowadził pan adwokat Cyrański. Zostałam wyrzucona z pracy, przy czym przyczyna wypowiedzenia, jaką podał mój pracodawca, była niezgodna z prawdą. W największym skrócie - szef pisał o zmianach organizacyjnych, które tak naprawdę nie miały miejsca. Mecenas Cyrański udowodnił przed sądem, że tak naprawdę nie było żadnych zmian. Dzięki profesjonalizmowi mecenasa i jego zaangażowaniu mogłam wrócić do pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych