Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mech dekoracyjny do łazienki

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 06 luty 2019 - 10:23

Chodzi o mech typu chrobotek - czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Jakie mogą być koszta z tym z tym związane?

Ile taki mech utrzymuje się na ścianie, w łazience i czy potrzebuje jakiejś dodatkowej ingerencji? Pielęgnacji?

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 07 luty 2019 - 13:46

Ja aktualnie jestem na etapie remontowania łazienki i postanowiłam położyc mech na ścianie. Rozwiązanie bardzo dekoracyjne i wbrew pozorom proste do utrzymania w dobrym stanie, bo taki mech czerpie wilgoć z powietrza oraz nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji. Mech jest praktycznie niezniszczalny, nie powinno się go tylko dotykać. Z uwagi na to, ze łazienka jest dość wilgotnym pomieszczeniem, to dobrze się nadaje do mchu.....

Mech przygotowywali mi w tej kwiaciarni w Lublinie http://www.kwiaciarnialublin.pl- najlepsza kwiaciarnia w Lublinie jaką znam. Cenowo wyjdzie o wiele taniej niż w przypadku zamawiania mchu u pośrednika. 

#3 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 14 luty 2019 - 16:04

Z tego co piszą na http://kreatywnaziel...mech-na-sciane/ to chrobotek nie wymaga szczególnej pielęgnacji prócz odpowiedniej wilgotności powietrza w mieszkaniu. Zawsze mozna też zapytać tam gdzie kupujemy i będą nam montować. Mi się bardzo podoba taki mech, ale też rośliny stabilizowane wyglądają fajnie. 

#4 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 luty 2019 - 02:17

Taki mech to super sprawa, bardzo jestem, zadowolony, że się na niego zdecydowaliśmy, wygląda pięknie

#5 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 15:20

A możesz mi podpowiedzieć gdzie mech na ścianie zamontowaliście? Bo w galerii Kreatywnej Zieleni pokazują, że może to być każde powieszczenie w domu. Ale w opisie też jestn informacja o wilgotności powietrza. Czy tu są jakieś określowe warunki? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych