Skocz do zawartości


księga główna


wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 13:51

Dzień dobry,

 

czy prowadzicie comiesięczne wydruki księgi głównej w biurach, urzędach??



#2 AnTo

AnTo

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 05 luty 2019 - 14:23

Art.18 ustawy o rachunkowości





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych