Skocz do zawartości

Zdjęcie

inwestowanie

wróć do serwisu Księgowość 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 05 luty 2019 - 13:17

W co inwestujecie pieniądze ? 

#2 Puwas

Puwas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 06 luty 2019 - 17:34

Jeśli można to podpiąć pod tematykę inwestowania, to ja inwestuję w kampanie google adwords, ponieważ dzięki temu mam ciągle nowych klientów na swoje usługi i sklep internetowy :) Reklama to podstawa, zwłaszcza ta w internecie.

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:05

Inwestowanie do szeroki temat i nie posiadając podstawowej wiedzy nie ma co próbować

#4 tomekMar

tomekMar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 12:47

ja na giełdzie :)

ale mozliwości jest sporo: złoto, diamenty, waluty

TomekMar - optymizm ponad wszystko

http://xmoon.pl

Portal dla mężczyzn

Facet - pieniądze

#5 kaja.idzi

kaja.idzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 18:36

Inwestowanie w złoto jest chyba dobrą opcją - mój znajomy inwestuje w ten sposób, kupując sztabki ale też np. złote monety. Z tego co mówił mi ten znajomy, to pieniądze można w ten sposób sprawnie pomnażać. 

#6 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 02:21

Ja zainwestowałem w mieszkanie rok temu i od tamtej pory je wynajmuję. To jest bardzo opłacalny biznes, zwłaszcza w Krakowie. Dzięki pomocy biura nieruchomości ABC-Dom dorwałem bardzo tanio mieszkanie w fajnej lokalizacji

#7 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 17:55

Inwestycja w mieszkanie to złoto, szczególnie w malowniczych miejscach np nad morzem lub w górach. Mieszkania w Wiśle na http://www.anunieruchomosci.pl/ mają niesamowite widoki! 

#8 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:53

Inwestowanie w złoto jest chyba dobrą opcją - mój znajomy inwestuje w ten sposób, kupując sztabki ale też np. złote monety. Z tego co mówił mi ten znajomy, to pieniądze można w ten sposób sprawnie pomnażać. 

Inwestycje w złoto to wciąż popularna forma inwestowania kapitału, to wynika wg mnie z tego, że to się po prostu opłaca. Na pewno warto jednak być czujnym i kupować np. sztabki złota czy złote monety w sprawdzonych miejscach. Ja mogę polecić Mennicę Kapitałową. 

#9 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:18

dobrze także inwestować w mieszkania za granicą https://localmarket.no/pl

#10 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 06:52

Czytałem ostatnio ciekawy artykuł na blogu https://finanse.net.pl/o inwestowaniu w Diamenty Inwestycyjne. W sumie to jest bardzo ciekawy kierunek, oczywiście ważne są też środki jakimi dysponujemy, bo wiadomo, żeby coś zyskać trzeba najpierw włożyć na tym polega inwestycja.

Pozdrawam.

#11 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:53

W co inwestujecie pieniądze ? 

A ty w co inwestujesz?

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#12 ezechiel

ezechiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 05:41

Ja inwestuje w siebie i firmę - szkolenia, nowy sprzęt, zwiększenie liczby pracowników 

#13 mari8

mari8

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:27

Przede wszystkim, warto zastanowić się nad znalezieniem stabilizacji, która pozwoli Ci na osiągnięcie konkretnego pułapu. Dlatego, jeśli chcesz jeszcze prężniej rozwijać swoją firmę postaw na www.finiata.pl który będzie świetnym elementem na początek. To odnawialna linia finansowania, która działa jak karta kredytowa. Wszystko załatwiasz online, bez wychodzenia z domu. Czy nie jest to proste? Sprawdź ich i poznaj więcej szczegółów. 

#14 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:34

A co myślicie o inwestowaniu w lokale usługowe - na wynajem pod sklepy, punkty usługowe itp.? Zastanawiamy się nad taką opcją wynajmu w nieruchomości... Znalazłam ciekawą ofertę dobrego dewelopera https://www.apm-deve...lokale-uslugowe Wydaje mi się to bardziej opłacalna opcja niż mieszkanie na wynajem. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? 

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2231 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:42

Najlepiej wejść w system XTB i z nimi działać, a ile z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia. Podejmowanie decyzji nie jest prostym tematem, ale jeśli wszystko będziecie ogarniać, decyzje będą podejmowane rozsądnie, to też zrealizujecie wszystkie cele. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie każdego elementu – wówczas też i efekty powinny być w porządku. Poświęcajcie jak najwięcej czasu analityce – korzyści zauważycie. 

#16 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:16

Sprawdź sobie ofertę tej mennicy https://mennicakapitalowa.pl - u nich zakupić można różne ciekawe rzeczy - złote lub srebrne monety, sztabki złota, brylanty inwestycyjne... Wielu ludzi lokuje kapitał właśnie w ten sposób :)

#17 AndrzejWo.

AndrzejWo.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:03

Ja osobiście zainwestowałem w pompy ciepła i jestem mega zadowolony daje lepszy efekt niż palenie tradycyjne w piecu drewnem przynajmniej nie walczysz z rospałką  :lol:  Ogólnie jak ktoś buduje domy pasywne czy eko to pompy ciepła tylko na plus nic dodać nic ująć

#18 metzink

metzink

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:16

panele elewacyjne również są bardzo dobrą inwetycją !! B)

#19 Kamilian

Kamilian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 22:22

Moja ostatnia inwestycja o ile mogę tak to określić, była związana z małżonką. Po prosu przegrałem z nią zakład i zgodnie z tym o co się założyliśmy, kupiłem jej nowiutkiego  robota Sauber TH7. Nie ukrywam, ze mnie to troszkę zabolało, bo fundusze planowałem wydać na coś innego, ale cóż zakład, to zakład.

#20 Bashka87

Bashka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:54

A mój mąż zakupił ostatnio w ramach inwestycji srebrne monety: amerykański orzeł  i liść klonowy. Jak widać, są różne obszary, w których można lokować swój kapitał :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych