Kategorie
Skocz do zawartości

inwestowanie

pawelszabla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Inwestowanie w złoto jest chyba dobrą opcją - mój znajomy inwestuje w ten sposób, kupując sztabki ale też np. złote monety. Z tego co mówił mi ten znajomy, to pieniądze można w ten sposób sprawnie pomnażać. 

Inwestycje w złoto to wciąż popularna forma inwestowania kapitału, to wynika wg mnie z tego, że to się po prostu opłaca. Na pewno warto jednak być czujnym i kupować np. sztabki złota czy złote monety w sprawdzonych miejscach. Ja mogę polecić Mennicę Kapitałową. 

• 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przede wszystkim, warto zastanowić się nad znalezieniem stabilizacji, która pozwoli Ci na osiągnięcie konkretnego pułapu. Dlatego, jeśli chcesz jeszcze prężniej rozwijać swoją firmę postaw na www.finiata.pl który będzie świetnym elementem na początek. To odnawialna linia finansowania, która działa jak karta kredytowa. Wszystko załatwiasz online, bez wychodzenia z domu. Czy nie jest to proste? Sprawdź ich i poznaj więcej szczegółów. 

A co myślicie o inwestowaniu w lokale usługowe - na wynajem pod sklepy, punkty usługowe itp.? Zastanawiamy się nad taką opcją wynajmu w nieruchomości... Znalazłam ciekawą ofertę dobrego dewelopera https://www.apm-development.com.pl/lokale-uslugowe Wydaje mi się to bardziej opłacalna opcja niż mieszkanie na wynajem. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? 

• 1 miesiąc temu...

Najlepiej wejść w system XTB i z nimi działać, a ile z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia. Podejmowanie decyzji nie jest prostym tematem, ale jeśli wszystko będziecie ogarniać, decyzje będą podejmowane rozsądnie, to też zrealizujecie wszystkie cele. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie każdego elementu – wówczas też i efekty powinny być w porządku. Poświęcajcie jak najwięcej czasu analityce – korzyści zauważycie. 

• 3 tygodnie później...

Moja ostatnia inwestycja o ile mogę tak to określić, była związana z małżonką. Po prosu przegrałem z nią zakład i zgodnie z tym o co się założyliśmy, kupiłem jej nowiutkiego  robota Sauber TH7. Nie ukrywam, ze mnie to troszkę zabolało, bo fundusze planowałem wydać na coś innego, ale cóż zakład, to zakład.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej podzielam zdanie osób mówiących o tym, że warto inwestować pieniądze w rozwój biznesu. Tak naprawdę to jedyna droga do finansowej niezależności w dłuższej perspektywie. Trzeba także wziąść pod uwagę odpowiednie wyszkolenie swojej kadry pracowniczej by osiągała jak najlepsze rezultaty. Zawsze też można pokusić się o cięcia kosztów tam gdzie się da. Nie wiem czy orientujecie się w takiej kwestii ale można bez większego problemu znaleźć specjalistów z innych krajów którzy zrobią to samo o wiele taniej. Zerknijcie zresztą na ten serwis - https://www.aterima-work.pl/jest tam wyjaśnione jak to wszystko działa.

Moim zdaniem najbardziej opłacalne jest obecnie inwestowanie w nieruchomości. Jednym z rodzajów takiej inwestycji jest flipping. To jeszcze niedawno było zupełnie obce pojęcie. Dziś zajmuje się tym co raz więcej ludzi. Czym dokładnie jest flipping? O tym przeczytacie na stronie 

https://inwestujwnieruchomosci.pl/flipping-nieruchomosci-co-to-jest-i-ile-mozna-zarobic/

• 2 tygodnie później...

Przede wszystkim - zainwestuj w pracowników! Dobrze zmotywowany pracownik, to taki, który nigdy Cię nie zostawi, bo będzie wiedział dlaczego pracuje i dlaczego akurat u Ciebie ;) polecam nagrody od Tryumf, które świetnie podkreślą Twoje zaangażowanie wobec konkretnych osób i to, jaki jest ich wkład w pracę. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...