Skocz do zawartości

Zdjęcie

w co inwestować pieniądze

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 05 luty 2019 - 12:13

W co teraz najlepiej inwestować pieniądze ? 

#2 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:39

Z tego co ja wiem to złoto zawsze najlepszy czas miało w okresie wojen, jeśli chodzi o wartość inwestycyjną. Dlatego wbrew pozorom właśnie bieżący czas jest dobry do tego żeby w złoto inwestować, bo tutaj wojna jest moim zdaniem kwestią czasu (starcie Europy z fundamentalistami). Ja kupowałem złoto internetowo przez mennica24.pl. Jestem zadowolona z obsługi, krótki czas oczekiwania, pomocna opieka doradcy przez telefon i online.

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 25 luty 2019 - 12:26

Gdzie inwestować pieniądze?Polecam 3 najlepsze moim zdaniem opcje

Zakup nieruchomości -  jest to spore zabezpieczenie oraz da nam pieniądze z wynajmu nieruchomości innym.

Inwestowanie w obce waluty, które są o wiele bardziej pewniejsze niż nasza polska złotówka

Oraz inwestowanie w pożyczki. Sa portale, które dają możliwośc kontaktu osób pożyczających pieniądze z osobami, które te pieniadze chcą pożyczyć. Jak ten:

https://www.futureca...towac-pieniadze

Da to na pewno o wiele wyższe zarobki niż lokata. 

#4 tomekMar

tomekMar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 19:43

Można na giełdzie, ale trzeba posiadac wiedzę i ciężko pracować, polecam artykuł: Czy warto inwestować na giełdzie? Tak i nie.

TomekMar - optymizm ponad wszystko

http://xmoon.pl

Portal dla mężczyzn

Facet - pieniądze

#5 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 13:23

Moim zdaniem do giełdy trzeba mieć umiejętności, lepiej w przypadku posiadania sporej gotówki kupić działkę lub nieruchomość, na temat mieszkań w Krakowie jest fajny blog tutaj http://warezus.pl

Polecam wszystkim pragnącym zaczerpnąć więcej wiedzy na ten temat.

#6 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 15:49

Na tym blogu https://jak-zarabiac...zne-inwestycje/ przeanalizowano dokładnie temat bezpiecznego inwestowania i dywersyfikacji kapitału.

#7 donV_59

donV_59

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 14:38

Giełda. Najwyższy zysk i łatwo się wkręcić.
Inwestuję od kilku lat, więc wiem, co mówię.

Wojny nie będzie, więc nie sądzę, aby złoto było takim pewnikiem jak kolega wyżej uważa.

#8 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 23:08

Według mnie  warto jest inwestować w nieruchomości. Ja sam kupiłem w miejscowoci Rowy nad Bałtykiem świetny apartament, w kompleksie apartamentów lubicz. Turystów tam sporo przebywa, szczególnie w ciągu seoznu, więc zdecydowalem się przeznaczyć to mieszkanie pod wynajem dla nich. I to była swietna decyzja, inwestycja zwraca mi się mega szybko

#9 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 18:43

Ja stawiam na giełdę. W porównaniu z innymi formami, tutaj najwięcej zyskasz. Trzeba mieć trochę nosa, to prawda, ale jeśli chodzi o samą obsługę, to powstaje coraz więcej przydatnych narzędzi, które znacznie ułatwiają cały proces. Wg mnie giełda daje też najwięcej opcji manewrowania - z niektórymi akcjami możesz się przeliczyć, ale jak się odpowiednio zabezpieczysz z innymi, ostatecznie zyskasz. 

#10 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 14:27

Giełda. Najwyższy zysk i łatwo się wkręcić.
Inwestuję od kilku lat, więc wiem, co mówię.

Wojny nie będzie, więc nie sądzę, aby złoto było takim pewnikiem jak kolega wyżej uważa.

Złoto jest czymś wymiernym i zawsze warto ;) Nawet w razie wojny wymienisz pierścionek na kiełbasę, a papiery wartościowe niekoniecznie. 

Natomiast tak realnie patrząc giełda to realna możliwość zysku pasywnego, a korzystając z etradera pekao masz realną możliwość analizy i szybkiego reagowania. 

#11 kamarek

kamarek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:39

Gdzie inwestować pieniądze?Polecam 3 najlepsze moim zdaniem opcje

Zakup nieruchomości -  jest to spore zabezpieczenie oraz da nam pieniądze z wynajmu nieruchomości innym.

Przy inwestowaniu w nieruchomości na wynajem kluczową rolę odkrywa lokalizacji. Całkiem niezłą opcją wydaje się zakup apartamentu lub mieszkania nad morzem, żeby wynajmować go turystom. Sezon trwa już nie tylko w wakacje, ale też w maju, a nawet wrześniu. Jeśli wybierzemy chętnie uczęszczany kurort, to także w pozostałe miesiące możemy liczyć na wpływy z wynajmu. Obecnie powstaje wiele inwestycji, jak ta http://www.burco.pl/ustronie-morskie/ w Ustroniu Morskim, chętnie odwiedzanej miejscowości także przez niemieckich turystów. W pełni wyposażone mieszkanie to jest to czego szukają teraz wczasowicze nad Bałtykiem. 

#12 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13 maj 2019 - 21:10

Przy inwestowaniu w nieruchomości na wynajem kluczową rolę odkrywa lokalizacji. Całkiem niezłą opcją wydaje się zakup apartamentu lub mieszkania nad morzem, żeby wynajmować go turystom. Sezon trwa już nie tylko w wakacje, ale też w maju, a nawet wrześniu. Jeśli wybierzemy chętnie uczęszczany kurort, to także w pozostałe miesiące możemy liczyć na wpływy z wynajmu. Obecnie powstaje wiele inwestycji, jak ta http://www.burco.pl/ustronie-morskie/ w Ustroniu Morskim, chętnie odwiedzanej miejscowości także przez niemieckich turystów. W pełni wyposażone mieszkanie to jest to czego szukają teraz wczasowicze nad Bałtykiem. 

po niższej ceinie i po seznie się wynajmie co jakiś czas, ale trzeba miejsca doglądać

#13 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2235 postów

Napisano 17 maj 2019 - 10:47

W tematy, o których ma się pewne pojęcie. Warto wejść w XTB, bo tam ten potencjał jest po prostu duży, można całkiem nieźle zarobić, ale tylko jeśli macie odpowiednią wiedzę. Bez doświadczenia daleko nie zajedziecie. Srebro, giełda, krypto - inne tematy. Są szkolenia, jest demo, można sprawdzić się, bez wydawania jakiekololwiek kasy. I wtedy dopiero pomyślcie ewentualnie nad wyłożeniem jakiejkolwiek gotówki.

#14 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:07

inwestowanie w mieszkania za granicą https://localmarket.no/pl

#15 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 06:55

Ciekawe propozycje w co warto zainwestować w 2019 widziałem na blogu https://finanse.net.pl. Piszą tam o inwestycji w obligacje, fundusze inwestycyjne, domeny internetowe i inne ciekawe rzeczy. Jeśli dysponujemy ciekawą gotówką i chcemy w coś zainwestować to warto sobie o tym poczytać.

#16 kosek77

kosek77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:18

Dobre propozycje można znaleźć na mennica24.pl. Sprzedają złoto inwestycyjne, mają spory wybór propozycji więc myślę, że coś ciekawego będziesz w stanie wybrać.

#17 Rabenda

Rabenda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 16:58

Teraz chyba tylko kruszce się opłacają. Ceny nieruchomości grubo skoczyły, więc lepiej poczekać, bo i tak pewnie spadną ;) A inwestycja na giełdzie? :D Czy to w ogóle da się nazwać inwestycją? ;)

#18 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19140 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 lipiec 2019 - 17:19

Po co inwestować?
Żyć na całego‍♀

#19 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 08:10

A co myślicie o obligacjach? To stosunkowo bezpieczny sposób na inwestowanie. W tym tekście http://infoportfel.p...tajemniczonych/ zostało to pokrótce opisane. A jeśli zainteresujecie się tym, to na GPW znajdziecie więcej praktycznych informacji.

#20 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:55

Również uważam, że obligacje są stosunkowo bezpiecznym sposobem na inwestowanie. Nad jakimi się zastanawiasz? Skarbowymi? Korporacyjnymi? Co do obligacji skarbowych, niedawno wprowadzono uprzywilejowane warunki inwestycyjne dla beneficjentów programu 500+, więc jeżeli jesteś jednym z nich, polecam zgłębić temat.

Ponadto, myślę, że warto zastanowić się nad jakże ostatnio popularnym inwestowaniem w kryptowaluty. W internecie znajdziesz masę poradników.

Dobrym pomysłem jest inwestycja w nieruchomości- dzięki temu posiadasz na własność lokum, które możesz wynajmować.

Poza tym, co odważniejsi, np. Pan pankiewicz konrad, inwestują w obiecujące start-upy,  dając im szansę na rozwój innowacyjnych pomysłów. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych