Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pilnie sprzedam spółkę

sprzedam spółkę gotowe spółki na sprzedaż sprzedaż spółek z o.o.

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolinakozak854

karolinakozak854

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2019 - 12:27

Oferuje sprzedaż gotowej spółki zoo z pełna dokumentacja i czysta historia

spolka zalozona w 2019 roku

kontakt: karolinakozak854@gmail.com

#2 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 13:04

Hej, dzięki za informacje. Jeśli Twoja firma to firma na sprzedaż to skorzystaj z portalu Sprzedambiznes.pl. To platforma online, na której znajdziesz najnowsze, profesjonalne oferty biznesowe. Możesz tam dodać swoją ofertę i dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć chętnych na kupno.

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

https://popw.parp.go...t/article/48591

https://poir.parp.go...t/article/48591

#3 mstawskam

mstawskam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 17:54

Długo zastanawiałam się, czy zakup gotowej spółki będzie dobrym pomysłem i rozwiązaniem w mojej sytuacji. Ale zaryzykowałam i kupiłam, czas pokaże, czy była to dobra decyzja. Ale wiele osób sobie chwali. Sprzedaż gotowych spółek robi się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, w końcu pozwala zaoszczędzić i czas, i pieniądze skontaktuj się.

#4 karolinakozak854

karolinakozak854

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:55

Długo zastanawiałam się, czy zakup gotowej spółki będzie dobrym pomysłem i rozwiązaniem w mojej sytuacji. Ale zaryzykowałam i kupiłam, czas pokaże, czy była to dobra decyzja. Ale wiele osób sobie chwali. Sprzedaż gotowych spółek robi się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, w końcu pozwala zaoszczędzić i czas, i pieniądze skontaktuj się.

Ja chce SPRZEDAĆ spółkę, a nie KUPOWAĆ. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :)

#5 fin-in

fin-in

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 12:42

Hej, dzięki za informacje. Jeśli Twoja firma to firma na sprzedaż to skorzystaj z portalu Sprzedambiznes.pl. To platforma online, na której znajdziesz najnowsze, profesjonalne oferty biznesowe. Możesz tam dodać swoją ofertę i dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć chętnych na kupno.

Sprzedaż firmy to skomplikowany proces. Kluczowe wydaje się przede wszystkim zrobienie due diligence, czyli badania firmy. Takie badanie obejmuje nie tylko dokumenty prawne, ale przede wszystkim polega na przeprowadzeniu analiz biznesowych.

Celem analiz firmy jest zrozumienie i oszacowanie potencjału takiej firmy. Dzięki takim analizom można zrozumieć, co się w rzeczywistości kupuje. Tylko po takich analizach można przeprowadzić wycenę firmy

#6 karolinakozak854

karolinakozak854

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:21

OGŁOSZENIE NADAL AKTUALNE - ZAPRASZAM DO ZAKUPU SPÓŁEK Z O.O. 

karolinakozak854@gmail.com

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 11:19

W takim razie zwróć uwagę na https://sprzedajspolke.pl/ którzy skupują spółki zadłużone i czyste. Mają w tym duże doświadczenie i ze wszystkim Ci pomogą, może akurat pójdzie to szybciej. Jednocześnie unikając większych problemów ;)

#8 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 13:06

Moim zdaniem prawidłowa wycena firmy to element kluczowy w procesie jej sprzedaży. Aby uprościć zarówno sprzedaż jak i wycenę najprościej moim zdaniem podzielić dane przedsiębiorstwo na zorganizowane części. Ma to plus ponieważ takie części można sprzedawać osobno, a zatem łatwiej jest znaleźć nabywcę, a poza tym wycenę poszczególnych ZCP możemy zlecić specjalistom zewnętrznym, takim jak Kancelaria SIPEX, specjalizująca się w wykonywaniu takich wycen. Dla zainteresowanych temat mam artykuł na https://rzeczoznawcy...zedsiebiorstwa/  Dużo przydatnych informacji podanych w przystępny sposób.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam spółkę, gotowe spółki na sprzedaż, sprzedaż spółek z o.o.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych