Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liposukcja brzucha w Krakowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 697 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:18

Chcę zapisać się na liposukcje brzucha. Doradzicie jakiś gabinet medycyny estetycznej w którym można zapisać sie na taki zabieg? I czy jest to niebezpieczne? 

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:32

Ile taka operacja kosztuje?

Always look on the bright side of life!

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:27

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, polecam nie decydować się na tradycjną liposukcję, ale na liposukcję body jet, która zostawia o wiele mniej efektów niepożądanych:

https://bonadea-krak...ukcja-body-jet/

W zależności od partii ciała, która ma zostać poddana procedurze oraz ilości usuwanego tłuszczu, liposukcja Body Jet trwa około 2 godzin. Jej głównym celem jest wypłukanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała za pomocą specjalnego roztworu wodnego. 

Można sie znacznie odchudzić, ale jednocześnie liposukcja jest równomierna i nie zostawia nieestetycznych śladów. 

#4 Guest_Gajka

Guest_Gajka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 20:46

Ja korzystałam z pomocy dr Pabiańczyka w jego gabinecie w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

#5 Kaszubowicz

Kaszubowicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 26 styczeń 2020 - 09:36

Liposukcja jest ostatecznością. Nie warto traktować jej jak fanaberii. Są lepsze metody utraty tkanki tłuszczowej.

#6 Guest_Katja

Guest_Katja
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 23:23

Powiem Wam, że w pierwszej kolejności warto spróbować zabiegu endermologii. Ja jestem pod wrażeniem rezultatów, jakie uzyskałam. Ważne, żeby salon czy klinika, w której zabieg będzie wykonywany miał urządzenie Accent Prime - najnowszej generacji. W Krakowie warto postawić na Centrum Laseroterapii Neonia, ja chodziłam właśnie do nich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych