Skocz do zawartości

Pomoc w wynajmie mieszkani

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 14:06

Dzień dobry. szukam rzetelnego biura, które w niedrogi i skuteczny sposób pozwoli za przyzwoitą kwotę i na dobrych warunkach wynajać mieszkanie z dużym metrażem. może ktoś zna taką osobę lub firmę, co za niedużą prowizję tym się zajmuje. Pozdrawiam.

#2 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 14:47

sam się tym zajmij, po co Ci biuro

#3 Guest_piotrek8732

Guest_piotrek8732
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:51

sam się tym zajmij, po co Ci biuro

Myślisz, że to takie proste?? Szukałem odpowiedniego mieszkania dla siebie bardzo długo i w końcu musiałem zdecydować się na biuro, a było nim Innesta. Tam się bardzo dobrze wszystkim zajęli i w niedługim, czasie znaleźli mieszkanie w sam raz dla mnie.

#4 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 20:51

A to o to chodziło....darmowe reklamy trzeba wrzucać? Do przewidzenia było...

Nie ma problemu z wynajęciem dla siebie mieszkania jeśli ktoś wykaże minimum chęci.

Biuro bierze za to prowizję i to nie małą!!!

ps

Teraz musi napisać kolejny Adam czy Wojtek jak to wspaniale wybrali biuro, które zareklamują ...

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:17

:))) dlaczego to was dziwi, przecież nie każdy zna się na zarządzaniu wynajmem, podpisaniem i realizacją umów z lokatorami, podatkami, limitami, zgłoszeniami. Polskie przepisy to mistrzostwo. Pierwsze pytanie, kiedy działalność działalność z PKD wynajmu, a kiedy najem prywatny z ryczałtem 8,5 %, co o tym decyduje, ilość mieszkań, ciągłość? Zapewniam, że już dla jednego mieszkania czasami US żąda założenia firmy. Co US w innym mieście, to inna interpretacja.

A tak zwykły Kowalski zleca wszystko http://dekoratordomu...nie-tylko-czas/ i martwi się tylko przy rozliczaniu PIT-a.

#6 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:06

Bzdura. Jak ktoś jest rozgarnięty - poradzi sobie sam. Jak nie potrafi - zapłaci spooooro za zarządzanie najmem a i tak może mieć problem z US w czym zarządca niewiele mu pomoże.

Ale jak widać chodziło o reklamę. I jest reklama.

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:57

Bzdura. Jak ktoś jest rozgarnięty - poradzi sobie sam. Jak nie potrafi - zapłaci spooooro za zarządzanie najmem a i tak może mieć problem z US w czym zarządca niewiele mu pomoże.

Ale jak widać chodziło o reklamę. I jest reklama.

Słuchaj ja prowadzę własną sporą działalność. Nie miałem czasuy, by szukać pracownikowi mieszkania w Bydgoszczy. Zleciłem to Innieście i bardzo dobrze si ę tym zajęli.

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:37

Jest takie biuro, co się mieści w Bydgoszczy na ulicy Mariackiej 1c/6 nazwy firmy nie pamiętam. Tylko adres. Jak ktoś z Bdgoszczy, to mu się przyda.

#9 wojciiieq

wojciiieq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 22:44

Ja miałem naprawdę dobre doświadczenia z TWW - zarządzanie mieszkaniami kraków - widać, że w brażny działają od dawna. Bardzo dobra znajomość mechanizów, i też po prostu znajomości - szkoda, że musi tak być, ale dobrze mieć taką firmę po swojej stronie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych