Skocz do zawartości

odszkodowanie za pobyt w szpitalu

#pobytwszpitalu

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:46

Cześć! W 2007 zdiagnozowano u mnie białaczkę i trafiłam na bardzo bardzo długo do szpitala. Miałam wtedy 9 lat więc byłam ubezpieczona w szkole w PZU. Moi rodzice nie starali się wtedy o żadne odszkodowanie, bo nie mieli na to czasu. Jednak ja teraz pomyślałam, że może udałoby się coś odzyskać. Tylko nie wiem czy sprawa nie jest przedawniona. Dodam że leczenie zakończyłam w 2011 roku. Pomóżcie

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 07:01

@Katarzyna
Niestety jeśli minęły 3 lata, to sprawa zostanie uznana jako przedawniona. Szkoda, że Twoi rodzice nie zgłosili tego wcześniej :(
Życzę dużo zdrówka, pozdrawiam!

#3 Guest_zaciekawiona

Guest_zaciekawiona
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 16:03

A ja mam inne pytanie z innej beczki,wzielam w pracy ubezpieczenie na zycie w PZU i wybralam meza jako osobe uposazona w przypadku jak cos sie stalo czy moge to zmienic na corke ???Jest niemowlakiem.

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 26 styczeń 2019 - 16:12

Można, zapytaj ajenta PZU w pracy

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 11:23

A ja mam inne pytanie z innej beczki,wzielam w pracy ubezpieczenie na zycie w PZU i wybralam meza jako osobe uposazona w przypadku jak cos sie stalo czy moge to zmienic na corke ???Jest niemowlakiem.

Możesz podać osobę nieletnią, jako uposażoną, jednak w przypadku "gdyby coś się stało" pieniądze z polisy córka uzyska po ukończeniu 18 roku życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych